14 dni temu

Najlepsze altcoiny ZK-Rollup do kupienia już dziś

Znalezienie idealnego rozwiązania skalowalności dla Ethereum zawsze było ogromnym wyzwaniem. Jednak w ciągu ostatniego roku korzystanie z Rollupów ZK wywołało spore zamieszanie. W rzeczywistości, w niektórych punktach ZK-Rollupy były reklamowane jako być może najlepsze rozwiązanie skalowalności dla Ethereum i zostały już przyjęte przez kilka protokołów. O co więc w tym wszystkim chodzi i jak można zainwestować w te technologie? Najpierw kilka najważniejszych informacji:

Rollupy z zerową wiedzą (ZK-Rollups) to seria inteligentnych kontraktów, które wykorzystują obliczenia poza łańcuchem przed przesłaniem ich z powrotem do weryfikacji.

Inteligentne kontrakty po prostu łączą ogromną liczbę transakcji w jedną i obliczają je w dużych porcjach.

Kilka protokołów już przyjęło ZK-Rollups, w tym Loopring (LRC), które później gwałtownie wzrosły.

Źródło danych: Tradingview.com

Teraz jest oczywiste, że ZK-Rollups będą ogromne i dlatego chcieliśmy przedstawić poniżej listę altcoinów, w które możesz zainwestować, aby skorzystać z tej technologii:

Protokół Mir (MIR)

Protokół Mir (MIR) to rozwiązanie skalujące dla Ethereum zaprojektowane do korzystania z roll upów ZK. W rzeczywistości projekt jest w trakcie opracowywania dodatkowych rozwiązań rollupowych ZK. Zaledwie w zeszłym miesiącu MIR został przejęty przez Polygon (MATIC) w transakcji o wartości około 400 milionów dolarów.

Polygon to już jedna z najtańszych sieci na rynku. Fakt, że idzie po projekt rollupu ZK sugeruje, że może to być gorący przemysł w przyszłości.

Moneta zkSync

zkSync to nadchodzący projekt ZK-roll-up rozwijany przez Matter Labs. Plan polega na wydaniu natywnego tokena ERC 20, gdy projekt będzie w pełni operacyjny.

Platforma otrzymała już do 50 milionów dolarów w ramach finansowania serii B. Chociaż nie mamy żadnych dat, kiedy token będzie dostępny, miej to na oku w 2022 roku.

Link źródłowy

Źródło: cryptomarketoptimists.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy