16 dni temu

2 tokeny Metaverse będą gorące w 2022 roku – oto dlaczego powinieneś kupić

Metaverse stworzył wiele pozytywnego szumu wokół kryptowalut. Wielu analityków postrzega to jako kolejny wielki katalizator wzrostu kryptowalut. Ponadto obserwujemy wzrost cen tokenów związanych z metaverse, przy czym większość przekracza granicę kapitalizacji rynkowej 1 miliarda dolarów. Oto dlaczego tokeny Metaverse oferują ogromną obietnicę:

  • Metaverse stworzy zupełnie nowy ekosystem cyfrowy z ogromnymi aplikacjami komercyjnymi, a kryptowaluta znajdzie się w jego centrum.

  • Metawersum już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak i dużych instytucji.

  • Tokeny związane z Metaverse są nadal pod radarem i mogą eksplodować w niedalekiej przyszłości.

Kiedy ludzie mówią o tokenach metaverse, często przychodzą na myśl The Sandbox (SAND) i Decentraland (MANA) . Ale te dwa poniżej są również warte wzmianki.

Gala (GALA)

Chociaż Gala (GALA) nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem, w rzeczywistości jest jedną z najszybciej rozwijających się monet metaverse na świecie. Od początku roku token zwrócił ponad 28 000% zysków, plasując się nawet wyżej niż Decentraland (MANA) i The Sandbox (SAND).

Źródło danych: Tradingview.com

Gala (GALA) to platforma do gier, która chce wykorzystać blockchain do uwolnienia kreatywności wśród twórców i promowania dostępu do gier blockchain do ogromnej bazy klientów. W chwili pisania tego tekstu jego natywny token GALA sprzedawał się za 0,452 USD z kapitalizacją rynkową w wysokości 3,1 mld USD.

Moneta Enjina (ENJ)

Enjin Coin (ENJ) to także obiecujący ekosystem blockchain zaprojektowany w celu zapewnienia serii połączonych ze sobą gier blockchain. Moneta zwróciła około 2000% zysków od początku roku i wygląda na to, że utrzyma tę dynamikę do 2022 roku.

W momencie raportowania, ENJ, jego natywny token, sprzedawał się po 2,87 USD, co stanowi wzrost o prawie 5% w handlu w ciągu dnia. Token do gier miał kapitalizację rynkową w wysokości 2,4 miliarda dolarów.

Źródło: coinjournal.net
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy