13 dni temu

Założyciel Terra planuje wprowadzić więcej przypadków użycia dla UST

Terra ogłosiła wprowadzenie większej liczby przypadków użycia ze stablecoinem UST w wielu ekosystemach kryptograficznych, takich jak Ethereum, Solana itp.

Terra to popularny projekt kryptograficzny w branży kryptograficznej. Jego natywny token Luna zajmuje silną pozycję na liście 10 najlepszych w branży kryptograficznej. UST to stablecoin tego projektu, który zajmuje 19 miejsce w branży kryptowalut. To wystarczy, aby przedstawić ten projekt, ile obejmuje on branżę kryptograficzną.

Zespół Terra przedstawił propozycję wprowadzenia większej liczby przypadków użycia na różnych platformach Defi. Ale ta propozycja jeszcze nie przeszła, bo wszystko jest częścią społeczności. Społeczność Terra prawdopodobnie poprze tę propozycję, ponieważ wszystko to jest częścią forsowania przyjęcia ekosystemu Terra.

W dokumencie: UST Goes Interchain: Degen Strats Part Three , Terra wyjaśniła, w jaki sposób wprowadzi wykorzystanie 139 milionów dolarów w różnych projektach.

Poprzez tę propozycję zespół projektowy Terra wyjaśnił, że chce wprowadzić wykorzystanie UST na platformach Ethereum Defi. Są one częścią planów założyciela Do Kwon-Terra, aby wprowadzić przypadki użycia UST na wysokim poziomie.

Dwa projekty w ekosystemie Ethereum to Tokamak i Rari Fuse. Zespół Terra wdroży minimum 50 milionów dolarów przez następne 6 miesięcy. Tak więc społeczność Terra będzie miała możliwość głosowania w reaktorze LUNA Token Reactor.

W RariFuse Terra zainwestuje około 20 milionów dolarów przez następne 6 miesięcy. A głównym celem inwestowania w RariFuse jest zapewnienie łatwych i najtańszych pożyczek na platformie.

Oprócz tych dwóch platform agregator zysku Convex Finance otrzyma 18 milionów dolarów inwestycji przez sześć miesięcy. Dzięki temu dostawcy płynności będą mogli zarabiać monety Luna.

OlympusDAO otrzyma łącznie 1,425 mln USD. Dzięki tym środkom są ogromne szanse, że OlympusDAO wprowadzi OlympusPro do protokołów Terra. Ponieważ to DAO jest już we współpracy z Terra.

Przeczytaj też: Trwają prace nad stablecoinami PayPal: Raport

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy