16 dni temu

Team Vitality ujawnia Tezos jako głównego partnera technicznego w historycznych długoterminowych podpisach

  • Wiodąca europejska organizacja e-sportowa ujawnia swoje partnerstwo z najbardziej zaawansowanym na świecie blockchainem w ramach jednego z największych europejskich partnerstw w e-sporcie w ciągu najbliższych trzech lat
  • Energooszczędny blockchain Tezos odblokuje zupełnie nowe możliwości Team Vitality, aby stworzyć nowe wrażenia dla fanów z globalną społecznością
  • Składy Team Vitality będą reprezentować markę Tezos na największych scenach e-sportu i gier

Team Vitality i Tezos, najbardziej zaawansowany blockchain na świecie, z przyjemnością ujawniają przełomowe partnerstwo techniczne, które zrewolucjonizuje wrażenia fanów Team Vitality. Dzięki największemu partnerstwu w historii Team Vitality, marki połączą się, aby dać społeczności organizacji pierwsze na świecie sposoby na zaangażowanie się z jej gwiazdami, co jest możliwe dzięki pionierskiemu i energooszczędnemu blockchainowi Tezos o otwartym kodzie źródłowym.

Będąc mistrzem w największych światowych grach i na największych scenach e-sportowych, Tezos będzie reprezentowany przez najlepsze składy Team Vitality i gwiazdy sportu oraz dzięki niezrównanej widoczności marki w całym ekosystemie e-sportowym. Rok 2022 ma zapoczątkować nową erę dla Team Vitality po jego zaangażowaniu w największą inwestycję w talenty, jaką kiedykolwiek dokonano w e-sporcie.

Obowiązujące w latach 2022, 2023 i 2024 to partnerstwo, jedno z największych w historii europejskiego e-sportu, przybliży Team Vitality do swoich fanów niż kiedykolwiek wcześniej, zapewni społeczności bezprecedensowy dostęp do ich ulubionych drużyn i nagrodzi ich za wsparcie. Team Vitality będzie współpracować z ekosystemem Tezos w celu edukowania fanów na temat korzyści płynących z blockchain w ramach doświadczenia w grach i prezentowania postępów w tych technologiach. Fani e-sportu i gier to jedne z najbardziej doświadczonych technologicznie i zaangażowanych społeczności, a poprzez blockchain Tezos, Team Vitality wyraźnie pokaże ogromne korzyści technologii blockchain oraz znaczenie jej odpowiedzialnego korzystania i rozwijania, aby stworzyć wciągające, zorientowane na fanów doświadczenie.

To partnerstwo techniczne jest jednym z pierwszych ruchów w szybko rozwijającej się branży e-sportowej dla ekosystemu Tezos. Esport i gry to kluczowa pion dla świata blockchain, a ekosystem Tezos jest zaangażowany we wspieranie rozwijających się ekosystemów blockchain i gier. Związek z Team Vitality odzwierciedla atrakcyjność i zdolność wiodącego europejskiego klubu e-sportowego do wspierania ekosystemu Tezos w tych wysiłkach.

Tezos to najbardziej zaawansowany i energooszczędny blockchain na świecie, wykorzystujący technologię proof of stake, która ma znacznie mniejszy wpływ na środowisko niż technologia proof of work stosowana przez innych liderów rynku. Przełomowe partnerstwo będzie miało na celu zaangażowanie społeczności e-sportowych i graczy w blockchain oraz promowanie zrównoważonego rozwoju i wykorzystania technologii.

 „To naprawdę zmieniające grę partnerstwo dla Vitality, które wydaje się odpowiednie, biorąc pod uwagę, że rok 2022 będzie największym rokiem w naszej historii. Możliwości, jakie Tezos może przynieść, aby wzmocnić relacje między nami a naszymi fanami, są niezwykle ekscytujące i jesteśmy niezmiernie dumni, że Tezos dołącza do nas w tej podróży.

powiedział Nicolas Maurer , dyrektor generalny Team Vitality.

 „Jest to znaczący krok naprzód dla wiodącego europejskiego zespołu e-sportowego, ponieważ branża blockchain i gier nadal buduje przyszłość skoncentrowaną na fanach i graczach w e-sporcie. Decyzja Team Vitality o wyborze energooszczędnego blockchainu Tezos jako partnera technicznego jest kolejnym sygnał dla uznanej i rozwijającej się branży gier, że niskie opłaty za paliwo, bezdrutowa możliwość rozbudowy i łatwość użytkowania są kluczowymi czynnikami napędzającymi następną falę adopcji technologii blockchain. Jestem zachwycony, widząc, że Team Vitality dołącza do społeczności Tezos.

Mason Edwards , szef sztabu, Fundacja Tezos

    Źródło: dailycoin.com
    Zgarnij darmowe kryptowaluty
    Aktualne airdropy