11 dni temu

TacoCat przenosi grę, aby zarobić na wyższy poziom

Globalni dyrektorzy w branży fintech i marketingu Dołącz do zespołu Tacocat

PANAMA CITY — The TacoCat Company, Inc. (TCT), token narzędziowy wnoszący główny nurt kryptograficzny, z radością ogłasza dodanie nowych doradców zarządu do społeczności TacoCat. W TacoCat szykuje się coś wielkiego, wspieranego i wzmacnianego przez doświadczenie globalnych graczy branżowych, którzy wnoszą specjalistyczną wiedzę w zakresie rozwoju komercyjnego, zdecentralizowanych finansów, gier blockchain, marketingu i wpływu na społeczeństwo.

Społeczność TacoCat z dumą ogłasza współpracę z wiodącym dostawcą rozwiązań płatniczych Simplex ( firma Nuvei ). Simplex wzmacnia branżę kryptograficzną pełną infrastrukturą fiducjarną; część większego pakietu rozwiązań fintech firmy Nuvei, które są zgodne z głównym nurtem kryptowalut. Zapewnia to godną uwagi wiarygodność Tokenowi TacoCat (TCT) i nowej grze typu „play-to-zarob”, opartej na technologii blockchain NFT, Wildcard.

Ari Last, wiceprezes ds. rozwoju biznesu, Simplex zostanie doradcą ds. rozwoju biznesu w TacoCat. Jego szczególne doświadczenie w świecie gier i znajomość kryptowalut są poparte 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowej sprzedaży i rozwoju biznesu w wiodących firmach medialnych i startupach.

Sam Grant , były dyrektor ds. marketingu w Coca-Cola UK i Samsung UK, jest starszym liderem marketingu blue chipów, który może pochwalić się pierwszorzędnymi osiągnięciami w osiąganiu znaczącego wzrostu handlowego poprzez budowanie marki. Sam jest zachwycony   Doradca ds. marketingu w TCT, mówi: „Podziwiam wizję zespołu Tacocat, aby uczynić kryptowaluty głównym nurtem, przynosząc korzyści społeczne krajom rozwijającym się poprzez gry typu „graj, aby zarobić”. Nie mogę się doczekać, aby pomóc im stać się główną marką i rozwijać światowej klasy programy marketingowe”.

Omaid Hiwaizi , doświadczony lider marketingu wschodzących start-upów technologicznych i przedsiębiorstw scale-up, mówi o użyteczności tokena TacoCat (TCT), który zapewnia jego wartość inwestorom: „TacoCat jest jednym z nowej generacji projektów tokenów, które mają realne narzędzie dla tokena. Ma również ambicję wywarcia pozytywnego wpływu na społeczeństwo, bardzo bystry zespół i wizję, która rozciąga się od gier po rzeczywiste zasoby. Patrz na przestrzeń."

Ten wysoce utytułowany rozwój zawodowy zapewnia różnorodność i legitymizację sukcesu TacoCat i Wildcard, dostosowując się do własnej wizji TacoCat, aby wprowadzić kryptowalutę do głównego nurtu. Dodanie Ari, Sama i Omaida to solidny dowód zaufania, który w znaczący sposób weryfikuje branżę nie tylko TacoCat. Specyficzna wiedza tych specjalistów i wizjonerów buduje wiarygodność rosnących możliwości kryptowaluty i unikalnych aktywów cyfrowych jako zmieniającego grę planu portfela inwestycyjnego.

ZOSTAŃ INWESTOREM GRACZA

Gry kryptograficzne jako model „graj, aby zarobić” to najnowszy trend w branży gier. Promuje budowanie społeczności i zapewnia korzyści finansowe tym graczom, którzy dodają wartość poprzez swój wkład w świat gry.

Dla inwestorów TacoCat rok 2022 będzie wielkim rokiem. Dzięki ciągłemu rozwojowi ekosystemu TacoCat i gry Wildcard P2E; edukując członków społeczności, graczy blockchain i nowych inwestorów kryptograficznych, plan działania zawiera ważne kamienie milowe.

  • 18 STYCZNIA – Przedsprzedaż

Dostępne talie startowe z dziką kartą BIAŁA LISTA dla PRZEDSPRZEDAŻY ŻETONÓW DZIKICH ŻETONÓW (18 stycznia dla dat)

  • 23 LUTEGO – Rozpoczyna się przedsprzedaż dzikiej karty
  • 6 KWIETNIA – Oficjalne URUCHOMIENIE Wildcard

WILDCARD: THE PLAY TO EARN GAME to stworzona przez TacoCat gra wideo online z możliwością kolekcjonowania kart z lat 80., w której wygrywanie oznacza również zarabianie. Wildcard to internetowa gra kryptograficzna z ryzykiem i nagrodami, z interesującymi wyborami, napiętymi momentami i nieoczekiwanymi wynikami; coś, czego wciąż brakuje w grach kryptograficznych.

Jako gra kryptograficzna inspirowana popkulturą, jest to idealny sposób na zapewnienie graczom rozrywki i zabawy przy jednoczesnym rozwijaniu dochodu rezydualnego. To prosty sposób na wprowadzenie konsumentów do zdecentralizowanych finansów i technologii blockchain. Dla tych, którzy są nowicjuszami w przestrzeni blockchain, otwierającą oczy kwestią do uwzględnienia w strategii inwestycyjnej jest to, że konto typu „play-to-earn” może potencjalnie przewyższyć tradycyjne konto bankowe, ze znacznym zwrotem z inwestycji.

BAWIĆ SIĘ. ZEBRAĆ. MENNICA. ZARABIAĆ.

Inwestorzy TacoCat zyskują na wartości poprzez napędzanie wartości. Jako token użytkowy, TCT jest zasobem cyfrowym, który zyskuje na wartości dzięki aktywności społeczności; poprzez handel tokenami i bicie NFT. Bezpieczna gra typu blockchain WildCard buduje wartość dzięki możliwości cieszenia się nią i korzystania z niej jak rozrywka dzięki realnym zasobom, co jest unikalnym rozwiązaniem, które szybko staje się częścią nowoczesnej strategii budowania portfela. Tokenomika promuje ujednolicony protokół bezpieczeństwa społeczności, który wspiera stały rozwój.

Osoby, które nie znają kryptowalut i chcą dowiedzieć się więcej o historii TacoCat, tokenomice i społeczności, mogą odwiedzić TacoCat TACOPEDIA , gdzie wyjaśniono wiele podstawowych terminów dotyczących handlu kryptowalutami . Dowiedz się więcej o zdecentralizowanych i scentralizowanych giełdach w tej sekcji przed dokonaniem pierwszej inwestycji w token TacoCat.

WSPÓLNOTA TACOCAT

TacoCat jest przyjazną, dostępną twarzą dla kryptowalut i ma na celu stać się pierwszą marką stylu życia wspieraną przez kryptowaluty , tworząc samowystarczalny ekosystem, który wprowadziłby rosnącą społeczność do obiecujących projektów kryptograficznych. Ta misja jest napędzana tokenem TacoCat (TCT), który znajduje się w inteligentnym łańcuchu Binance i jest obecnie notowany na Pancake Swap, Feg ex, Bitmart, LBank, Hotbit, Bitrue i ZTB.

TacoCat stanowi okazję do zainwestowania w społeczność, która została na nowo wymyślona przez zespół, który z powodzeniem realizuje pierwotną intencję tokena TacoCat (TCT), jednocześnie zapewniając dostęp do kryptowalut dla odbiorców z głównego nurtu.

„Byłem pod takim wrażeniem wizji TacoCat dotyczącej wprowadzenia „Crypto do mainstreamu”, że mam zaszczyt dołączyć do rady doradczej i pomóc w stworzeniu zakazu wprowadzania kryptowalut. Dzięki temu inwestowanie w TacoCat będzie bardzo prostym procesem, który można wykonać za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Nie mogę się doczekać długiej i owocnej współpracy z zespołem TacoCat i cieszę się, że mogę być częścią ich historii sukcesu”. – Ari Last, wiceprezes ds. rozwoju biznesu, Simplex.

TacoCat: inspirowana popkulturą społeczność marek i kryptowalut, która sprawia, że ​​kryptowaluty stają się głównym nurtem, zmieniając graczy w inwestorów dzięki nowym grom blockchain, NFT i modelowi P2E w ekosystemie łączącym krypto, merchandising, kreacje i promocje.

www.tacocat.co

LINKI SPOŁECZNOŚCIOWE

Telegram: https://t.me/tacocattoken

Twitter: https://twitter.com/tacocattoken

Zastrzeżenie: Wszystkie strategie inwestycyjne i inwestycje wiążą się z ryzykiem straty. Rozważ przeprowadzenie własnej należytej staranności przed podjęciem decyzji finansowych związanych z jakąkolwiek kryptowalutą.

Źródło: e-cryptonews.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy