19 dni temu

SYN CITY ujawnia aukcję tokenów za pośrednictwem Copper Launch przy wsparciu Merit Circle i GuildFi

SYN CITY , pierwszy w historii metaświat mafii, wybrał przyjazną dla użytkownika wersję Balancer, Copper Launch, do obsługi nadchodzącej aukcji tokenów. SYN CITY podąża śladami GuildFi i Merit Circle, które zebrały ponad 100 milionów dolarów za sztukę podczas swoich aukcji tokenów podczas Copper Launch.

Oczekuje się, że premiera SYN CITY będzie jak dotąd największa – od 8 do 10 stycznia.

Marco van den Heuvel, dyrektor generalny Merit Circle, wyraził swój optymizm:

„Cieszymy się, że możemy ogłosić nasze partnerstwo z SYN CITY, niecierpliwie oczekiwanym metawersem mafijnym, który zostanie otwarty na świat w nadchodzących miesiącach. W SYN CITY, który w swej istocie zawiera free-to-play, chodzi o zdobywanie punktów i nagradzanie graczy poprzez różne specjalne wydarzenia związane z zarabianiem. Przygotowują się do nadchodzącego Copper TLA i cieszymy się, że możemy podzielić się naszym doświadczeniem z zespołem SYN CITY”.

Dodatkowo Rit Bencharit, Ewangelista w GuildFi, życzył wszystkiego najlepszego dla uruchomienia SYN CITY na Miedzi:

„Wierzymy, że SYN CITY buduje unikalny ekosystem, który przyciąga masy do przyłączenia się w krótkim czasie od momentu powstania. Dzięki silnym sponsorom i silnej społeczności, SYN CITY ma podstawy, aby dalej rozwijać się w wiodący i rewolucyjny ekosystem. Mocno wierzymy w potencjał SYN CITY, dlatego zainwestowaliśmy w grę i prowadzimy ich w przygotowaniach do nadchodzącego Copper TLA”.

Komentując zbliżającą się premierę Copper Launch, Roy Liu z SYN CITY powiedział:

„2021 był rokiem NFT. 2022 to rok metawersu. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie naszych inwestorów i partnerów i nie możemy się doczekać, aby pójść w ślady innych udanych projektów, takich jak Merit Circle i GuildFi, oraz ich spektakularnego sukcesu na Copper Launch”.

Platforma niedawno pozyskała 8 milionów dolarów z rundy inwestycyjnej prowadzonej przez współzałożyciela Twitcha Justina Kan i współzałożyciela Zynga China, Robina Chana, Goat Capital. Inni wybitni sponsorzy to Do Kwon (Terra), Luke Wagman (CMC), Elliot Wainman, Alex Becker (Superfarm), Jordan Momtazi (Synthetix), Paul Menshov (Coinlist), Kieran Warwick (Illuvium) i Santiago R Santos, A&T Capital , Alex Pack's Hack VC, Animoca Brands, Spartan Group, iAngels i wiele innych.

SYN CITY to pierwsza w swoim rodzaju gra „mafia metaverse” stworzona dla blockchain. Stworzony przez zespół doświadczonych twórców gier, SYN CITY łączy rozgrywkę w stylu mafii i syndykatu, wprowadzając jednocześnie unikalną funkcję zarządzania w grze o nazwie Mafia-as-a-DAO (MaaD). Natywny token platformy, SYN, oferuje graczom dostęp do kilku możliwości zarobkowych, takich jak wydarzenia i nagrody za zarządzanie. Gracze mogą brać udział w codziennych wydarzeniach, w tym w konkursach PvP, PvE i Syndicate, takich jak turnieje cross-chain.

Źródło: cryptobriefing.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy