19 dni temu

Stefan Rust przewiduje upadek rynku kryptowalut w 2022 roku

Stefan Rust, który wcześniej był CEO Bitcoin.com, nie tak dawno mówiłem o wzroście w dziedzinie kryptowalut. Jednak w następnym roku przewidział przybycie „niedźwiedzi”.  

Jak wiecie, kiedyś Stefan Rust stworzył i zarządzał funduszem kryptowalutowym Sonic Capital, a także zdecentralizowanym inkubatorem finansowym Hydro Labs. Sugeruje, że w 2022 r. inwestorzy zobaczą załamanie w sferze kryptowalut. Jednocześnie uważa to zjawisko za dość powszechne po pewnym okresie wzrostu.  

Rust podkreślił, że należy być czujnym w związku z upadkiem rynku w 2022 roku. Wahania kryptowalut są nieuniknione, dlatego po wzroście nadchodzi załamanie. Przypomniał załamanie w 2018 r., potem ponownie ogromny wzrost i upadek kryptowaluty. Rust doświadczył takiej kolejki górskiej 4-5 razy, więc jest tak pewny swoich słów.  

Ponadto Rust przewiduje pojawienie się znacznego popytu na miejsce w blockchainach w 2022 roku. Wyjaśnia to szereg nowych rozwiązań w sferze kryptowalut.  

Rozprzestrzenianie się cyfryzacji na wszystkie obszary życia ludzkiego i rodzaje przedsiębiorczości prowadzi do tokenizacji. Następuje wzrost stablecoinów, powstają cyfrowe waluty Banku Centralnego. A wszystko to również podlega tokenizacji. Według Rusta będzie to wymagało dróg i infrastruktury. W dziedzinie blockchainów jest to przestrzeń bloków. Będziesz potrzebował więcej miejsca w blokach, w których będą umieszczane kody nowych projektów. Najważniejsze jest znaczenie rozmiarów, które sprawią, że rozbudowa bloków stanie się prestiżową niszą.  

Pewność Rusta przejawia się również w fakcie, że gdy metaverse zacznie się rozwijać, pojawi się zapotrzebowanie na zasoby. Twórcy projektu będą zmuszeni zwiększyć szybkość i moc rozwoju metaverse w jeszcze szybszym tempie.  

Każdy metaverse będzie wymagał gigantycznej mocy obliczeniowej. W przypadku jego dystrybucji poprzez sieć węzłów walidatorów, ważna będzie bezproblemowa i nieprzerwana praca, możliwość obliczania na dużą skalę ogromnych ilości operacji I/O, zauważa Rust.  

Z kolei Raul Pal, który wcześniej kierował funduszem hedgingowym Goldman Sachs, a obecnie jest prezesem Real Vision TV, nie martwi się spadkiem bitcoina z 68 do 47 tys. dolarów. Jego zdaniem jest to spowodowane realizacją zysków przez inwestorów instytucjonalnych. Arthur Hayes, były dyrektor generalny giełdy Bitmex, przewiduje „niedźwiedzi” rynek walut cyfrowych, nakłaniając do opuszczenia paniki, i lepiej jest rozważyć perspektywy NFT i metawersu. Najmniej podatne na wahania koniunktury.  

Źródło: coin-tradeandmine.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy