19 dni temu

StarSharks, wspierany przez Binance Shark Metaverse, uruchamia swoją pierwszą turową grę karcianą: StarSharks.Warriors

Singapur, Singapur, 5 stycznia 2022 r.,

StarSharks – ekosystem NFT-GameFi zbudowany na Binance Smart Chain – oficjalnie uruchomił swoją pierwszą grę StarSharks.Warriors . Jest to turowa gra karciana, w której celem gracza jest wyeliminowanie wszystkich rekinów przeciwników. Gracze mogą zainstalować StarSharks.Warriors oficjalną wersję z głównej StarSharks .

Nowa gra istnieje w metawersie o tematyce rekinów, zdefiniowanym i udostępnianym przez społeczność ze zrównoważonym systemem ekonomicznym. Rekiny na platformie to NFT, z którymi można walczyć, hodować i syntetyzować. Zaprojektowana zarówno dla początkujących, jak i ekspertów, gra łączy proste zasady walki i mechanizmy umiejętności z ekscytującymi i wymagającymi nieskończonymi kombinacjami strategii.

Jesteśmy podekscytowani i gotowi, aby zgromadzić ludzi w metawersie StarSharks dzięki pierwszej grze na tej platformie: StarShark.Warriors. To kamień milowy i początek naszej podróży, aby stać się integrującą, pełną pasji i kreatywną społecznością. Mamy nadzieję, że społeczność spodoba się grze „StarSharks.Warriors” i czekamy na budowanie przyszłych przygód i doświadczeń ze społecznością StarSharks ”- powiedział Franky, dyrektor generalny StarSharks.

StarSharks.Warriors to gra walki, której elementy obejmują części ciała rekina, geny, gatunki, karty umiejętności i atrybuty. Każdy gracz zaczyna z sześcioma losowymi kartami umiejętności. W grę można grać w dwóch trybach: PvE i PvP. Tryb PvE ma tryb przygodowy i jest stale optymalizowany dzięki opiniom społeczności. Obecnie opracowywany jest tryb treningowy, aby jeszcze bardziej ułatwić początkującym rozpoczęcie gry. Gracze są automatycznie dobierani z innym graczem na podstawie ich rankingów.

W metawersie StarSharks będzie w sumie pięć gier, a gracze będą mogli płynnie przenosić swoje zasoby między różnymi grami. StarSharks przełamuje bariery między grami, dając graczom prawdziwą własność NFT (rekinów), których mogą używać do grania w wiele gier bez nudy.

Użytkownicy, których nie stać na zakup NFT, mogą go wypożyczyć za pomocą funkcji leasingu NFT StarSharks. Funkcja „rent to play” w pełni aktywuje płynność i wykorzystanie aktywów NFT. Wypełnia lukę między posiadaczami NFT, którzy nie mają czasu na grę, a aktywnymi graczami, którzy nie mają wystarczającego kapitału początkowego, aby kupić początkowe NFT.

Gra została uruchomiona tuż po ostatniej rundzie prywatnego finansowania StarSharks o wartości 4,8 miliona dolarów, w której udział wzięło dziesiątki renomowanych inwestorów, w tym Binance Labs, DAO Maker, Gate.io Labs, Kucoin Labs, YGG SEA i innych. Przed rundą prywatną Binance Labs, ramię kapitału podwyższonego ryzyka i inkubator Binance, dokonało strategicznej inwestycji w metaverse rekina.

O StarSharks

StarSharks (SSS) to oparta na społeczności platforma gier, w której gracze, programiści i inwestorzy mogą określić ewolucję wartości podstawowych NFT w zrównoważonym ekosystemie. Ten projekt ma na celu kultywowanie i dzielenie się wartością treści ze społecznością oraz zakłócanie obecnego świata GameFi, w którym zasoby są izolowane w jednej grze. Umożliwia graczom wspólne budowanie i zarządzanie nowym metawersem oraz tworzenie kultury społeczności w metawersie Shark. StarSharks zostało założone w 2021 roku przez zespół z poprzednimi gwiazdami z Timi Studio, Google i Binance.

Kontakt dla mediów: Vanessa, marketing@starsharks.com

Więcej informacji: Strona internetowa | Twitter | Średni | Niezgoda | Telegram | Youtube

Łączność
  • Vanessa
  • marketing@starsharks.com
Źródło: coincheckup.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy