13 dni temu

StarSharks, wspierany przez Binance Shark Metaverse, uruchamia swoją pierwszą turową grę karcianą, StarSharks.Warriors

5 stycznia 2022 – Singapur, Singapur


StarSharks ekosystem NFT GameFi zbudowany na Binance Smart Chain oficjalnie uruchomił swoją pierwszą grę „StarSharks.Warriors”. Jest to turowa gra karciana, w której celem gracza jest wyeliminowanie wszystkich rekinów przeciwników. Gracze mogą zainstalować oficjalną wersję StarSharks.Warriors ze strony głównej StarSharks.

Nowa gra istnieje w metawersie o tematyce rekinów, zdefiniowanym i udostępnianym przez społeczność ze zrównoważonym systemem ekonomicznym. Rekiny na platformie to NFT, z którymi można walczyć, hodować i syntetyzować. Zaprojektowana zarówno dla początkujących, jak i ekspertów, gra łączy proste zasady walki i mechanizmy umiejętności z ekscytującymi i wymagającymi nieskończonymi kombinacjami strategii.

Franky, dyrektor generalny StarSharks, powiedział:

„Jesteśmy podekscytowani i gotowi, aby zebrać ludzi w metawersie StarSharks dzięki pierwszej grze na tej platformie StarShark.Warriors. To kamień milowy i początek naszej podróży, aby stać się integrującą, pełną pasji i kreatywną społecznością. Mamy nadzieję, że społeczność spodoba się grze StarSharks.Warriors i czekamy na budowanie przyszłych przygód i doświadczeń ze społecznością StarSharks”.

StarSharks.Warriors to gra walki, w której skład wchodzą części ciała rekina, geny, gatunki, karty umiejętności i atrybuty. Każdy gracz zaczyna z sześcioma losowymi kartami umiejętności. W grę można grać w dwóch trybach PvE i PvP. Tryb PvE ma tryb przygodowy i jest stale optymalizowany dzięki opiniom społeczności. Obecnie opracowywany jest tryb treningowy, aby jeszcze bardziej ułatwić początkującym rozpoczęcie gry. Gracze są automatycznie dobierani z innym graczem na podstawie ich rankingów.

W metawersie StarSharks będzie w sumie pięć gier, a gracze będą mogli płynnie przenosić swoje zasoby między różnymi grami. StarSharks przełamuje bariery między grami, dając graczom prawdziwą własność NFT (rekinów), których mogą używać do grania w wiele gier bez nudy.

Użytkownicy, których nie stać na zakup NFT, mogą go wypożyczyć za pomocą funkcji leasingu NFT StarSharks. Funkcja „rent-to-play” w pełni aktywuje płynność i wykorzystanie aktywów NFT. Wypełnia lukę między posiadaczami NFT, którzy nie mają czasu na grę, a aktywnymi graczami, którzy nie mają wystarczającego kapitału początkowego, aby kupić początkowe NFT.

Gra została uruchomiona tuż po niedawnej rundzie prywatnego finansowania StarSharks o wartości 4,8 miliona dolarów, w której udział wzięło dziesiątki renomowanych inwestorów, w tym Binance Labs, DAO Maker, Gate.io Labs, Kucoin Labs, YGG SEA i innych. Przed rundą prywatną Binance Labs, ramię kapitału podwyższonego ryzyka i inkubator Binance, dokonało strategicznej inwestycji w metaverse rekina.

O StarSharks

StarSharks (SSS) to oparta na społeczności platforma gier, w której gracze, programiści i inwestorzy mogą określić ewolucję wartości podstawowych NFT w zrównoważonym ekosystemie. Ten projekt ma na celu kultywowanie i dzielenie się wartością treści ze społecznością oraz zakłócanie obecnego świata GameFi, w którym zasoby są izolowane w jednej grze. Umożliwia graczom wspólne budowanie i zarządzanie nowym metawersem oraz tworzenie kultury społeczności w metawersie rekina. StarSharks zostało założone w 2021 roku przez zespół z poprzednimi gwiazdami z Timi Studio, Google i Binance.

Strona internetowa | Twitter | Średni | Niezgoda | Telegram | Youtube

Kontakt

Vanessa

Ta treść jest sponsorowana i powinna być traktowana jako materiał promocyjny. Opinie i wypowiedzi wyrażone w niniejszym dokumencie są opiniami autora i nie odzwierciedlają opinii The Daily Hodl. Daily Hodl nie jest spółką zależną ani nie jest własnością żadnych ICO, startupów blockchain ani firm, które reklamują się na naszej platformie. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w jakiekolwiek ICO, startupy blockchain lub kryptowaluty. Należy pamiętać, że Twoje inwestycje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoją odpowiedzialnością.

Śledź nas na Twitterze Facebook Telegram

Sprawdź najnowsze ogłoszenia branżowe

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy