15 dni temu

Square Enix przedstawia swoje plany dotyczące gier Blockchain

Gracze znów się bronią, ponieważ deweloper Square Enix wydał list otwarty, w którym przedstawił swoje plany dotyczące łańcucha bloków. Powstała kakofonia pseudo-wściekłości, skierowana na te nowomodne niewymienialne, postrzegane przez niektórych jako najnowsze wcielenie diabła.

Sam list, napisany przez prezesa Square Enix, Yosuke Matsudy, obejmuje szereg projektów opartych na blockchain, nad którymi obecnie pracuje deweloper. Od potencjału ogromnego metaświata gier i NFT wymaganych do jego zaludnienia, po możliwość gospodarki opartej na tokenach i mechanikę gry „graj, aby zarobić”.

Firma zwróciła również uwagę na swój dział sztucznej inteligencji, nazywając go działem „rozrywki”, co wskazuje, że przyszłość, którą buduje, polega bardziej na tworzeniu ogólnego doświadczenia niż na zwykłym graniu, w którym wiedza zdobyta w dziale sztucznej inteligencji pomoże zasilić nowe zakres awatarów metaverse.

Godne uwagi, i wygodnie ignorowane przez wielu posiadaczy wideł, jest stwierdzenie, że to nowe przedsięwzięcie będzie znajdować się obok obecnego ekosystemu. Oznacza to, że w przyszłości Square Enix będzie rozwijać zarówno zdecentralizowane, jak i scentralizowane projekty, a zatem najprawdopodobniej pozostawi ulubione platformy, takie jak Final Fantasy i NieR, nietkniętymi przez postrzeganą „plagę NFT”.

Przeczytaj cały list Yosuke Matsudy >> Tutaj

Chcieć więcej? Połącz się z NFT Plazas

Dołącz do cotygodniowego biuletynu Dołącz do naszego Discorda Śledź nas na Twitterze Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Instagramie

*Wszystkie opinie inwestycyjne/finansowe wyrażone przez NFT Plazas pochodzą z osobistych badań i doświadczenia moderatorów naszej witryny i są przeznaczone wyłącznie jako materiał edukacyjny. Osoby fizyczne są zobowiązane do pełnego zbadania dowolnego produktu przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Źródło: nftplazas.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy