miesiąc temu

SparkPoint (SRK) na wtyczkach eCommerce

SparkPoint to godna uwagi platforma oparta na blockchain, stworzona w celu ułatwienia płatności mobilnych, przekazów pieniężnych, wymiany i gier. SparkPoint ma dużą społeczność składającą się z ponad 200000 członków mieszkających w ponad 170 krajach. W rezultacie SRK, natywna moneta SparkPoint, jest niezwykle popularną kryptowalutą na rynku. Sklepy internetowe mogą wdrożyć własną bramkę płatności SRK za pomocą wtyczek NOWPayments .

Kluczowe punkty:

  • SRK jest natywną walutą SparkPoint.
  • Sprzedawcy mogą akceptować SRK jako płatność.
  • NOWPayments oferuje wtyczki do akceptowania SRK, które są kompatybilne z platformami takimi jak PrestaShop, WHMCS, Shopware i WooCommerce

Co to jest SparkPoint?

Co to jest SparkPoint?

SparkPoint to cały ekosystem zdecentralizowanych produktów, który był w centrum uwagi od kilku lat. SparkPoint zawiera pięć kluczowych produktów: SparkPoint Wallet, SparkLearn, SparkPlay, SparkEarn i SparkDeFi. SparkPoint został stworzony przez Andy Agnasa i Rico Zuñigę, wieloletnich ekspertów w technologii blockchain. Firma posiada kilka biur na Filipinach, z siedzibą w Legazpi City. SRK jest natywnym tokenem SparkPoint, który zasila wszystkie komponenty platformy, umożliwiając użytkownikom korzystanie z produktów SparkPoint. Innym unikalnym aspektem SRK jest to, że jego całkowita podaż 14 miliardów monet ma spaść do 10 miliardów.

Korzyści z akceptacji SRK z wtyczkami e-commerce

Szybkie transakcje

Dzięki wysoce wydajnemu blockchainowi SparkPoint, wszystkie transakcje SRK są przetwarzane niemal natychmiast. Dlatego też, oferując bramkę płatniczą SRK, firmy mogą usprawnić swoje operacje, znacznie skracając czas oczekiwania na płatność. Szybkość transakcji SRK jest szczególnie korzystna dla firm współpracujących z klientami zagranicznymi, którzy często korzystają z przelewów bankowych do wysyłania swoich płatności. Podczas gdy przelewy bankowe docierają w ciągu kilku dni, transakcje SRK trwają kilka sekund, niezależnie od tego, gdzie mieszka nadawca i odbiorca.

Niskie opłaty

Obniżenie kosztów przy jednoczesnej poprawie jakości to cel każdej firmy. SparkPoint to technologia, która faktycznie może pomóc firmom obniżyć koszty, zwalniając je z konieczności płacenia wygórowanych opłat bankowych. W przypadku transakcji SRK ludzie nie wydają fortuny na opłaty, bo są one znikome.

Darmowa instalacja wtyczki

Wtyczki dostarczane przez NOWPayments można pobrać i zainstalować całkowicie za darmo. Zasadniczo, jeśli zdecydujesz się zaakceptować SRK za pomocą wtyczek NOWPayments, nie zapłacisz ani grosza za wdrożenie bramy płatności SRK. NOWPayments obciąża klientów tylko za każdą transakcję przetworzoną przez wtyczkę. Opłata pobierana przez NOWPayments zaczyna się od 0,4% za transakcję, co jest więcej niż uzasadnione.

Najlepsze wtyczki do akceptowania SparkPoint

PrestaSklep

PrestaSklep

PrestaShop nie wymaga wprowadzenia, ponieważ jest to jedna z największych platform dla firm internetowych. Interfejs PrestaShop jest bardzo przyjazny dla użytkownika, co ułatwia stworzenie sklepu internetowego dla każdego. PrestaShop to doskonały wybór dla każdego sprzedawcy, który ceni sobie możliwość tworzenia niestandardowych sklepów internetowych o doskonałej funkcjonalności. Wtyczka NOWPayments umożliwia sprzedawcom PrestaShop dalsze dostosowywanie swoich sklepów poprzez wdrożenie bramki płatności SRK.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to kolejna platforma eCommerce szeroko wykorzystywana przez firmy na całym świecie. WooCommerce to rozwiązanie oparte na WordPressie. Zasadniczo WooCommerce pozwala użytkownikom WordPressa na przekształcenie swoich witryn internetowych w pełnowymiarowe sklepy internetowe. Za pomocą wtyczki NOWPayments sprzedawcy WooCommerce mogą akceptować nie tylko SRK jako płatność, ale także ponad 100 innych kryptowalut.

WHMCS

WHMCS

WHMCS to kompleksowe rozwiązanie programowe dla firm internetowych. Firmy mogą zyskać zdolność do automatyzacji wszystkich swoich operacji online dzięki WHMCS. Automatyzacja jest kluczową ideą stojącą za WHMCS i umożliwia przedsiębiorstwom usprawnienie każdego obszaru ich działalności, od rozliczeń i udostępniania po odsprzedaż domen. Wtyczka NOWPayments rozszerza funkcjonalność WHMCS i umożliwia firmom, które z niej korzystają, akceptowanie SparkPoint jako płatności.

Sklep

Sklep

Shopware to godny uwagi produkt eCommerce, który posiada niesamowite, konfigurowalne funkcje, które są szczególnie ważne w nowoczesnych sklepach internetowych. Z pomocą Shopware firmy mogą naprawdę przenieść doświadczenia zakupowe swoich klientów na wyższy poziom. Narzędzie Shopware jest rozpoznawane przez duże firmy, takie jak Philips i Aston Martin, które używają go do prowadzenia swoich stron internetowych. Wtyczka NOWPayments pozwala sprzedawcom Shopware akceptować SRK jako płatność.

Wniosek

Wtyczki NOWPayments do akceptowania SRK to bezpłatne i łatwe rozwiązanie dostępne dla sprzedawców korzystających z różnych platform eCommerce. Oprócz WHMCS, Shopware, PrestaShop, WooCommerce, wtyczki NOWPayments są kompatybilne z innymi platformami, w tym Magento 2. Nie wahaj się stać częścią gospodarki przyszłości i zacznij akceptować SRK już dziś.

Akceptuj płatności SRK
Źródło: nowpayments.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy