19 dni temu

Space wprowadza na rynek wersję alfa swojego Metaverse Blockchain

Space, wirtualny świat handlu, który umożliwia twórcom tworzenie własnego wirtualnego sklepu, pokoju subskrypcji lub biletowanego wydarzenia z właściwościami VR, ogłosił wydanie wersji Alpha swojego Metaverse.

Po sześciu miesiącach ciężkiej pracy firma Space wprowadziła do swojej platformy Alpha szereg korzyści, dzięki którym użytkownicy mogą stworzyć wciągające wrażenia z handlu metaverse, sektora, który ma rosnąć w złożonym rocznym tempie dwucyfrowym przez następne 10 lat .

Dzięki tej pierwszej wersji platformy użytkownicy będą mogli tworzyć pokoje z ponad tuzinem darmowych szablonów pokoi, korzystać z funkcji audio/wideo/czatu, dodawać modele 3D za pomocą Sketchfab, przesyłać pliki multimedialne, osadzać filmy z YouTube i dodawać GIF-y. wśród innych funkcji dostępnych obecnie w wersji Alpha.

Użytkownicy mogą dołączyć do Space z aplikacji komputerowej, strony internetowej lub zestawu słuchawkowego VR, dzięki czemu metaverse Space jest bardzo dostępny. Jego interfejs pozwala na łączenie się z wieloma różnymi przestrzeniami, od sal koncertowych po sale artystyczne. Zespół zauważył, że jego wersja Alpha obsługiwała połączenie około 10 000 użytkowników podczas swojej premiery.

O premierze wersji Alpha, Batis Samadian, założyciel i dyrektor generalny Space Metaverse, skomentował to:

Zespół jest zachwycony początkową reakcją naszych użytkowników SPACE. Metaverse to dopiero początek, a SPACE nadal jest liderem, budując metaverse e-commerce. Jesteśmy podekscytowani wszystkimi nadchodzącymi zmianami i planem działania, którymi wkrótce podzielimy się z opinią publiczną”.

Wersja Alpha Space Metaverse zawiera główne funkcje, które odróżniają ten projekt od innych podobnych, takich jak wysokiej jakości grafika, łatwe w użyciu narzędzia do budowania i udogodnienia do zarabiania na kreacjach dzięki zintegrowanym funkcjom handlowym, takim jak zakup produktów za pieniądze fiducjarne.

Dzięki solidnej mapie drogowej i pierwszorzędnemu zespołowi technicznemu z wcześniejszym doświadczeniem w najlepszych projektach blockchain w branży, Space ma solidną platformę do pozycjonowania się w nowej branży Metaverse Blockchain.

22 grudnia firma Space Metaverse ogłosiła, że ​​pozyskała 7 milionów dolarów od inwestorów strategicznych z głównych funduszy venture capital, takich jak Dapper Labs, Animoca Brands i Digital Currency Group, między innymi.

Dzięki niesamowitym partnerom Space koncentruje się na budowaniu metawersu e-commerce z bardzo intuicyjnym i wciągającym doświadczeniem umożliwiającym użytkownikom uczestniczenie w zakupach i uczestnictwo w wydarzeniach z ekscytującymi elementami społecznościowymi i interakcjami z grywalizacją w jednym miejscu.

O kosmosie

SPACE to metawers przeznaczony dla sztuki i handlu, którego celem jest zapewnienie potężnych narzędzi do budowania, które pozwalają użytkownikom projektować i tworzyć wciągające przestrzenie handlowe bez barier. Działa jak klej do różnych metawersów, łącząc wiele wirtualnych światów w jedno centrum handlowe. Skupiamy się na tworzeniu dynamicznej, zarządzanej przez użytkowników gospodarki poprzez ujednolicenie wiedzy, wspólne wysiłki i sprawiedliwą dystrybucję nagród, opartą na kulturze współpracy i możliwościach ekonomicznych.

Strona internetowa | Twitter | Telegram | Niezgoda | Instagram

Źródło: blockonomi.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy