19 dni temu

Kandydat na prezydenta Korei Południowej użyje NFT do zbierania funduszy

Kandydat na prezydenta Korei Południowej, Lee Jae-Myung, użyje NFT, aby zebrać fundusze na swoją kampanię, mając nadzieję, że przyciągnie uwagę milenialsów, ponieważ czytamy więcej dzisiaj w naszych najnowszych wiadomościach o kryptowalutach.

Kandydat na prezydenta Korei Południowej przygotowuje się do wykorzystania NFT do zebrania funduszy na swoją kampanię. Partia Demokratyczna wyemituje NFT tym, którzy przekażą pieniądze na kampanię przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi, a NFT będzie zawierać zdjęcia kandydata i jego obietnic. W wywiadzie dla lokalnych wiadomości, przedstawiciel kampanii KimNam-kook powiedział, że partia zrobi to, aby zainteresować młodsze pokolenie:

„Ponieważ młode pokolenie w wieku 20 i 30 lat jest zainteresowane nowymi technologiami, w tym wirtualnymi aktywami, NFT i metaverse, ten rodzaj pozyskiwania funduszy może im się spodobać”.

Partia Demokratyczna wskazała również, że bada nowe sposoby wykorzystania nowych technologii, w tym NFT, i wykorzystania ich w kampaniach, a także przyjmowania darowizn kryptograficznych. Niedawno inny członek Partii Demokratycznej ogłosił, że będzie przyjmował darowizny w krypto. Przedstawiciel Lee Kwang-Jae zauważył, że w połowie stycznia przejmie darowizny w kryptowalutach:

„Nadszedł czas, abyśmy podjęli innowacyjne eksperymenty, aby poszerzyć nasze zrozumienie tej przyszłości”. giełdy południowokoreańskie technologii i zmiany postrzegania walut cyfrowych i NFT”.

Poza tym Lee podkreślił, że politycy powinni być liderami w przyjmowaniu cyfrowych transformacji i zauważył, że polityka i prawa nie nadążają za cyfrowymi zmianami. W międzyczasie południowokoreańska komisja usług Financail ogłosiła, że ​​NFT nie będą regulowane, ale kilka tygodni później FSC ogłosił, że NFT będą podlegać opodatkowaniu w styczniu 2022 roku. Nowelizacja ustawy będzie wymagać 20% podatku od dochodu z aktywów cyfrowych co przekroczy 2,5 mln wonów, ale wprowadzenie podatku zostało opóźnione o rok z powodu wskazanych przez partię wad.

Jak niedawno doniesiono, pamiętając, że jest to projekt eksperymentalny, biuro prawodawcy poinformowało, że zamierza otrzymać krypto o wartości 10 milionów wonów z limitem 1 miliona won dla każdego wpłacającego. Podarowane aktywa zostaną zamienione na gotówkę w lokalnym systemie obrotu aktywami cyfrowymi i zostaną wykorzystane zgodnie z politycznymi przepisami finansowymi. Biuro Lee ostrzegło, że ze względu na zwiększoną niestabilność branży kryptograficznej, rzeczywista wartość darowizny może być inna po przeliczeniu na pieniądze. Może to skutkować kwotami odliczeń od podatku odbiegającymi od oczekiwań przy rozliczeniach podatkowych na koniec roku.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy