20 dni temu

SOS Airdrop Jak odebrać token społeczności NFT

Jesteśmy pewni, że już słyszałeś o zrzucie SOS. To token dla użytkowników OpenSea, który ma na celu zgromadzenie i uruchomienie społeczności NFT poprzez umożliwienie portfelom pobierania tokenów proporcjonalnie do ich aktywności na największym rynku NFT . Oprócz wysyłania tokenów do użytkowników systemu operacyjnego, firma zarezerwowała również część całkowitej podaży na zachęty do stakingu/LP i OpenDAO, której zadaniem jest wspieranie sztuki NFT i artystów, rekompensata ofiar i zapewnianie grantów dla programistów. To zakrojony na szeroką skalę eksperyment dotyczący koordynacji społeczności NFT i wygląda na to, że może się udać. Jak więc możesz to odebrać?

SOS Airdrop — Rozpocznij zgłoszenie
SOS Airdrop – Rozpocznij roszczenie

Jak ubiegać się o zrzut SOS?

Możesz zacząć od odwiedzenia oficjalnej strony tutaj i podłączenia portfela.

SOS Airdrop – Połącz portfel

Po podłączeniu portfela interfejs wyświetli saldo airdrop SOS i obliczenia na podstawie wydanej kwoty, liczby transakcji na OpenSea i mnożnika użytego do oceny salda końcowego. Po sprawdzeniu kliknij Odbierz Airdrop i zatwierdź transakcję w portfelu.

Podstawowe informacje

Umowa: 0x3b484b82567a09e2588a13d54d032153f0c0aee0

Podaż w obiegu: 39,89 biliona (39 895 439 517 782)

Maksymalna podaż: 100 bilionów (100 000 000 000 000)

CoinGecko: https://www.coingecko.com/en/coins/opendao

Twitter: https://twitter.com/The_OpenDAO

Oficjalny niezgoda: https://discord.com/invite/zzzKhejARz

W ciągu kilku godzin od premiery token OpenDAO SOS był notowany na głównych giełdach, takich jak KuCoin, FTX, Huobi Global, OKEx, Gate.io itp., z wyjątkiem zdecentralizowanych zszywek, takich jak SushiSwap i Uniswap. Wskazuje to, że giełdy wyczuwają zainteresowanie społeczności i zdają sobie sprawę, czym ostatecznie stanie się OpenDAO. Początkowe działanie DAO obracało się wokół tej samej formacji struktury, przenosząc fundusze do portfela multi-sig, próbując uruchomić początkowy program ustalania stawek i szukając partnerstw z innymi projektami NFT opartymi na społeczności, chcąc wykorzystać ogromny OpenDAO baza użytkownika. Czy prędzej czy później zobaczymy konkurenta OpenSea? Tylko czas powie.

Źródło: cryptoticker.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy