14 dni temu

Solana (SOL) wygląda na gotową do przekroczenia kwoty 200 $

Po imponującym 2021 r. Solana (SOL) straciła nieco na impetu, zwłaszcza po szerszej korekcie kryptowalut, którą widzieliśmy pod koniec roku. Moneta nadal zdołała zwrócić 8600% wartości, a ponieważ ekosystem nadal przynosi więcej projektów blockchain, przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Ale czy Solana (SOL) może odbić się i przekroczyć 200 USD w najbliższym czasie? Przeanalizujemy to poniżej, ale najpierw kilka najważniejszych informacji:

Solana (SOL) obraca się wokół swojego wsparcia w wysokości 167 USD i trwa już od jakiegoś czasu. Może to sugerować, że konsoliduje się przed wybiciem w górę.

Opór ogólny wynosi około 180 USD i spodziewamy się, że SOL przetestuje go w nadchodzących dniach w ramach szerszego rajdu w kierunku 200 USD.

Jednak moneta jest nadal znacznie poniżej swoich 50-, 100- i 200-dniowych prostych średnich kroczących, co sugeruje, że presja na niedźwiedzie jest nadal wysoka.

Źródło danych: Tradingview.com

Solana (SOL) – Analiza i prognoza cen

Po utracie części zysków osiągniętych w 2021 r. Solana (SOL) wydaje się znaleźć wystarczające wsparcie wokół ceny 167 USD. W rzeczywistości przez większość grudnia i stycznia 2022 r. moneta znajdowała się w obrocie wokół tego progu.

Jeśli nadejdzie rajd, rozpocznie się on od 167 USD w górę. Jednak wzrost może nastąpić tylko wtedy, gdy SOL przekroczy 50-dniową średnią kroczącą wynoszącą 174 USD i zacznie ponownie testować opór na poziomie 180 USD.

Po przetestowaniu znaku 180 USD i konsolidacji wokół niego, mogliśmy zobaczyć wzrost powyżej 200 USD. Ten ruch będzie oznaczał wzrost o prawie 20% w stosunku do obecnej ceny 167 USD.

Dlaczego warto kupić Solana (SOL)

Solana (SOL) jest często postrzegana jako alternatywa dla Ethereum i nie bez powodu. Oferuje lepsze prędkości i skalowalność. Jak dotąd platforma odnotowała zwiększoną aktywność programistów, a jej długoterminowe podstawy są niesamowite. Przewiduje się, że do 2030 roku Solana (SOL) osiągnie 1000 USD, więc jest to bardzo przyzwoity zakup.

Link źródłowy

Źródło: cryptomarketoptimists.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy