19 dni temu

Projekt Solana DeFi Exotic Markets zbiera 5 milionów dolarów

Kluczowe dania na wynos

Exotic Markets zebrało 5 milionów dolarów, aby wprowadzić więcej produktów strukturyzowanych do zdecentralizowanego ekosystemu finansowego Solana. Prywatna sprzedaż tokenów obejmowała znanych inwestorów, takich jak Multicoin i Sam Bankman-Fried's Alameda Research. Produkty strukturyzowane mogą pomóc inwestorom w precyzyjnym dostosowaniu ryzyka i zysku dla szerokiego zakresu różnych tez inwestycyjnych.

Udostępnij ten artykuł

Exotic Markets, zdecentralizowany protokół finansowy zbudowany na Solanie, ogłosił podwyżkę o 5 milionów dolarów w celu wprowadzenia nowych produktów strukturyzowanych do ekosystemu Solana DeFi.

Rynki egzotyczne zbierają 5 milionów dolarów za Solana DeFi

Firma Exotic Markets ogłosiła dzisiaj, że zakończyła zbiórkę 5 milionów dolarów od różnych znanych inwestorów i funduszy venture capital w celu sfinansowania nowych produktów strukturyzowanych, które planuje wprowadzić do ekosystemu DeFi firmy Solana. Finansowanie odbywało się za pośrednictwem prywatnej sprzedaży tokenów.

Głównymi inwestorami stojącymi za podwyżką byli Multicoin, który zainwestował w projekty takie jak Eden, Arweave, Audius i sam Solana, a także Ascensive Assets, który zainwestował w Yield Guild Games DAO i Jenny Metaverse DAO. Inni inwestorzy to Alameda Research Sama Bankman-Fried, Animoca Brands, Morningstar Ventures i Solana Capital TPS.

Exotic Markets to zdecentralizowana platforma finansowa dla Solany, która ma nadzieję „wyprowadzić zarządzanie majątkiem i produkty strukturyzowane z banku i ze zdecentralizowanego świata finansów”. Produkty strukturyzowane (inwestycje powiązane z rynkiem) to gotowe strategie inwestycyjne oparte na różnych produktach finansowych, w tym papierach wartościowych, opcjach (instrumentach pochodnych), indeksach, towarach, emisjach długu i walutach obcych.

Produkty strukturyzowane pomagają inwestorom podejmować bardzo specyficzne ryzyka i parametry rentowności dla szerokiego zakresu tez inwestycyjnych (np. rynek pozostanie bez zmian przez kolejne trzy miesiące). Exotic Markets stara się ułatwić zrozumienie zarówno zalet, jak i wad danego produktu strukturyzowanego. Zespół twierdzi, że został zbudowany na Solanie ze względu na szybkie i niedrogie transakcje.

Mówiąc o sprzedaży tokenów, partner zarządzający w Ascensive Assets Oliver Blakey podkreślił użyteczność i znaczenie produktów strukturyzowanych w świecie zdecentralizowanych finansów, pozwalając „inwestorom generować zysk denominowany w stablecoinach, a nie w tokenach zarządzania”.

Exotic Markets to nie jedyna platforma oparta na Solanie, co zauważyli inwestorzy. Solana jest obecnie czwartym co do wielkości blockchainem pod względem kapitalizacji rynkowej; jego token rozpoczął się w 2021 roku poniżej 2 USD i wspiął się aż do szczytu w wysokości około 259 USD w dniu 5 listopada. W momencie pisania tego artykułu Solana jest notowana na 168 USD.

Ten błyskawiczny wzrost jest prawdopodobnie częściowo spowodowany ilością pieniędzy wpływających do ekosystemu Solana. W listopadzie 2021 r., współzałożyciel Reddit, firma Seven Seven Six, należąca do Alexis Ohanian, współpracowała z Solana Ventures przy wartej 100 milionów dolarów inicjatywie skupionej na zdecentralizowanych projektach społecznościowych (Web3), takich jak zdecentralizowane media społecznościowe. W następnym miesiącu Solana Ventures ogłosiła 150 milionów dolarów inicjatywę finansowania gier opartych na blockchain. Było to następstwem kolejnej dziewięciocyfrowej inicjatywy finansowanej miesiąc wcześniej, która skupiała się na grach w sieci Web3 dla Solany.

Ujawnienie: W momencie pisania tego tekstu autor tego artykułu był właścicielem ETH, AUDIO, AR, YGG i kilku innych kryptowalut.

Udostępnij ten artykuł

Informacje na tej stronie lub dostępne za jej pośrednictwem są uzyskiwane z niezależnych źródeł, które uważamy za dokładne i wiarygodne, ale Decentral Media, Inc. nie składa żadnych oświadczeń ani gwarancji co do aktualności, kompletności lub dokładności jakichkolwiek informacji zawartych na tej stronie lub dostępnych za jej pośrednictwem . Decentral Media, Inc. nie jest doradcą inwestycyjnym. Nie udzielamy spersonalizowanych porad inwestycyjnych ani innych porad finansowych. Informacje na tej stronie mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Niektóre lub wszystkie informacje na tej stronie mogą stać się nieaktualne, mogą być niekompletne lub niedokładne. Możemy, ale nie jesteśmy zobowiązani, aktualizować wszelkie nieaktualne, niekompletne lub niedokładne informacje.

Nigdy nie powinieneś podejmować decyzji inwestycyjnych dotyczących ICO, IEO lub innych inwestycji na podstawie informacji zawartych na tej stronie i nigdy nie powinieneś interpretować ani w żaden inny sposób polegać na jakichkolwiek informacjach na tej stronie jako poradach inwestycyjnych. Zdecydowanie zalecamy skonsultowanie się z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym lub innym wykwalifikowanym specjalistą finansowym, jeśli szukasz porady inwestycyjnej w ICO, IEO lub innej inwestycji. Nie przyjmujemy wynagrodzenia w żadnej formie za analizę lub raportowanie jakichkolwiek ICO, IEO, kryptowaluty, waluty, sprzedaży tokenizowanej, papierów wartościowych lub towarów.

Zobacz pełne warunki.

Czy Solana może obsługiwać Facebook Web3? Jego najnowszy fundusz obstawia 100 milionów dolarów…

Firma Alexis Ohanian Seven Seven Six nawiązała współpracę z Solana Ventures przy inicjatywie wartej 100 milionów dolarów w celu opracowania zdecentralizowanych projektów mediów społecznościowych Web3. Współzałożyciel Reddit finansuje Solana Web3 Solana tylko…

Przewodnik po uprawie plonów, obstawianiu i wydobywaniu płynności

Rolnictwo dochodowe jest prawdopodobnie najpopularniejszym sposobem na uzyskanie zwrotu z aktywów kryptograficznych. Zasadniczo możesz zarabiać pasywny dochód, deponując kryptowalutę w puli płynności. Możesz pomyśleć o tej płynności…

Solana Ventures uruchamia fundusz o wartości 150 mln USD, aby zwiększyć GameFi na Solana

Solana Ventures nawiązała współpracę z Forte i Griffin Gaming Partners, aby zainwestować w ekosystem gier blockchain firmy Solana. Solana Ventures prowadzi inicjatywę finansowania o wartości 150 mln USD Ekosystem Solana zyskuje więcej funduszy…

Anatolij Jakowenko wspomina rok wybuchu Solany

Crypto Briefing spotyka się z dyrektorem generalnym Solana Labs i współzałożycielem Anatolijem Yakovenko podczas pierwszej edycji Solana Breakpoint. Solana jedzie do Lizbony Bez względu na to, gdzie patrzysz w…

Link źródłowy

Źródło: cryptomarketoptimists.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy