15 dni temu

SOL, DOT, ADA, MATIC, LINK i AAVE eksplodują w 2022 roku

Trend niedźwiedzi utrzymuje się nawet po rozpoczęciu nowego roku. Bitcoin jest na dobrej drodze, aby osiągnąć wsparcie na poziomie 46 000 USD, ETH jest w obrocie bocznym na poziomie 3,7 000 USD. Większość monet na wykresie jest notowana na czerwono. Trendowi temu przeczą jednak ATOM (+13%), NEAR (18,3%) i FTM (18,3%).

Austin Arnold, współgospodarz Altcoin Daily , sporządził listę sześciu aktywów kryptograficznych, które jego zdaniem eksplodują w tym roku.

Arnold mówi swoim 1,18 milionom widzów na YouTube w nowym filmie, że rozmach nabrany w 2021 r. będzie kluczowy dla tych altcoinów w 2022 r.

Solana(SOL)

zaczynając od platformy dla inteligentnych kontraktów Solana. Mówi, że w ciągu ostatnich 9–12 miesięcy Solana odniosła wiele sukcesów i wierzy, że dynamika utrzyma się w 2022 r., przez następne 9–12 miesięcy.

Arnold przytacza trzy kluczowe powody, dla których wierzy, że Solana będzie się dalej rozwijać, wraz z sukcesem portfela Phantom na blockchainie, który ma obecnie ponad 10 milionów użytkowników.

W chwili pisania tego tekstu SOL jest notowany po 169,14 USD w dół o 2,6%, główny opór wynosi 175,57 USD, a wsparcie wynosi 166,6 USD.

Polkadot (KROPKA)

Współgospodarz Altcoin Daily uważa, że ​​interoperacyjny blockchain Polkadot (DOT) wystartuje w 2022 roku dzięki aukcjom parachain projektu.

Wyjaśnia, że ​​jeśli korporacje będą chciały dostać się na parachains Polkadot, to wartość DOT o wartości od 4 do 44,5 miliardów dolarów prawdopodobnie zostanie zamknięta na prawie dwa lata do końca pierwszej fali aukcji, co obniży możliwą presję na sprzedaż i krążąca podaż na rynku.

W chwili pisania tego tekstu DOT jest notowany po 29,87 USD w górę o 3,1% w ciągu ostatnich 24 godzin. Opór wynosi 30 USD, a wsparcie 28,90 USD.

Cardano (ADA)

Arnold sugeruje, że ogólna aktywność rozwojowa blockchain Cardano (ADA) typu proof-of-stake w 2021 r. może wskazywać na znaczne zyski dla kryptowaluty w 2022 r.

Wielokąt (MATIC)

Przechodząc do Polygon (MATIC), Arnold wierzy, że po wybuchowym 2021 roku MATIC nastąpi dalszy wzrost w 2022 roku, powołując się na tweet współzałożyciela Polygon, Mihailo Bjelica.

Ogniwo (LINK)

Po kryptowalutach warstwy 1 i warstwy 2, Arnold wierzy, że Chainlink (LINK) ostatecznie wystartuje w 2022 roku, mimo że nie spełnił oczekiwań wielu traderów w 2021 roku.

Chociaż cena LINK nie osiągnęła ostatnio nowych rekordów wszech czasów, Arnold wskazuje, że wiele innych wskaźników wzrostu Chainlink jest dobrych. Arnold spodziewa się, że wzrost Chainlink będzie napędzany przez udostępnienie protokołu interoperacyjności między łańcuchami LINK, tyczenie LINK i warstwę abstrakcji dla firm.

Aave(AAVE)

Na koniec Arnold bada Aave, zdecentralizowany altcoin finansowy bluechip, który właśnie ujawnił ambicje stworzenia mobilnego portfela.

Mówi ogólnie, że Aave wydaje się zyskiwać na popularności, szczególnie pod względem ulepszeń zorientowanych na ekosystem, z zestawem celów na pierwszy kwartał przyszłego roku. W rezultacie Aave bez wątpienia znajdzie się na jego liście.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy