19 dni temu

Shortage.Finance: bezpieczne aktywa wspierane przez Ethereum

W ciągu ostatnich dwóch lat światowy system finansowy doświadczył wielkiego zamieszania i bezprecedensowego spustoszenia. W rezultacie wielu entuzjastów finansów poszukuje bezpiecznej przystani dla swoich inwestycji pieniężnych.

Shortage.finance to najnowszy projekt bezpiecznych aktywów w IV kwartale 2021 r., który wykorzystuje Ethereum jako walutę bazową. Tworzy stałe wsparcie dla swojego tokena, aby zwiększyć jego ogólną wartość w dłuższej perspektywie i oferuje stosunkowo prosty ekosystem, który przyniesie korzyści zarówno doświadczonym, jak i początkującym nabywcom w branży.

Ogólnie rzecz biorąc, niedobór odnosi się do aktywów ERC20 o maksymalnej podaży 2 miliardów tokenów. Zgodnie z projektem token nie jest idealny do krótkoterminowego inwestowania lub handlu. Zamiast tego projekt ma na celu zwiększenie wartości swojego tokena w czasie, nagradzając jego posiadaczy za utrzymywanie waluty w ich posiadaniu przez długi czas.

W ramach projektu nie ma zespołu, który mógłby aktualizować, zamykać lub zmieniać dynamikę inteligentnych kontraktów RTG. Z kolei opinia publiczna może potwierdzić na etherscan.io, że zespół przeniósł 100% płynności na martwy adres i zrezygnował z kontroli nad inteligentnym kontraktem.

Co więcej, marketing tego projektu leży w rękach posiadaczy RTG, ponieważ do opłaty transakcyjnej nie jest dodawany budżet marketingowy. Niedobór nalega, aby jego posiadacze wykorzystywali swoją moc rozpowszechniania informacji za pomocą płatnych kampanii, przedstawiania projektu rodzinie i znajomym, reklam w mediach społecznościowych, blogowania i wielu innych.

Tokenomika RTG

Jak wspomniano wcześniej, token RTG jest tokenem ERC-20 o łącznej podaży dwóch miliardów tokenów. Kupujący powinni pamiętać, że nie będzie oficjalnej przedsprzedaży tego tokena, ponieważ jego głównym celem jest spalanie tokenów i płynność przez cały okres jego użytkowania w branży. Cała idea tego projektu polega na zmniejszeniu podaży tokenów przy jednoczesnej poprawie wsparcia Ethereum.

27 grudnia token uzyskał miejsce na liście na Uniswap V2, głównej platformie wymiany, na której kupujący mogą zdobyć monetę. Blokada płynności zajmie połowę całkowitej podaży i będzie zablokowana na czas nieokreślony. Pozostałe 50% zostanie spalone, aby zwiększyć niedobór tokena na rynku.

Każdy zakup, transfer lub sprzedaż tokena z udziałem pary RTG/ETH będzie podlegać opłacie transakcyjnej w wysokości 10% całkowitej kwoty. Posiadacze tokenów mogą spodziewać się otrzymania 50% udziału we wszystkich opłatach transakcyjnych, a saldo trafi pod adres, w którym się palą.

Ponadto posiadacze nie doświadczają żadnych niedogodności podczas odbierania nagród. Muszą po prostu znaleźć bezpieczny portfel, który pasuje do pary, sfinansować ją i kupić tokeny, które chcą. Pamiętaj, że aby skutecznie realizować wszystkie zamówienia, musisz dostosować swój poślizg do 12%.

Posiadacze otrzymują zwiększoną wartość

W tej chwili połowa całkowitej podaży RTG znajduje się pod adresem Burn, strategii wykorzystywanej przez kilka trwających projektów w celu ograniczenia dostaw tokenów. Podstawowe prawo podaży i popytu mówi, że gdy podaż spada, popyt rośnie. Podobnie projekty chcą wydobyć największą wartość z tej samej koncepcji, wycofując część swojego obiegu.

Co więcej, część opłaty transakcyjnej zostaje spalona, ​​gdy ktoś kupuje lub sprzedaje token RTG na Uniswap V2. Ponadto ETH zastąpi tokeny RTG, zwiększając wsparcie tokenów niedoboru. W rezultacie wsparcie ETH zawsze będzie wystarczające, aby pokryć całkowitą podaż krążącą dostępną na rynku. W związku z tym po każdej transakcji RTG cena minimalna rośnie.

Zwróć uwagę, że część wsparcia ETH w puli nie będzie podlegała roszczeniu, aby utrzymać ciągły wzrost po każdej transakcji. Rezultaty tych wysiłków będą oczywiste na dłuższą metę, dzięki czemu RTG będzie bezpiecznym długoterminowym wyborem inwestycyjnym dla jego posiadaczy.

Źródło: coindoo.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy