13 dni temu

ShibFen Inu Team ogłasza nowy token

Manchester, Wielka Brytania, Zespół ShibFén Inu ma przyjemność ogłosić wydanie nowego tokena ShibFén.

Shib Fén Inu powstał z pomysłu nawiązania pozytywnej przyjaźni ze światową społecznością Shiba Inu. Projekt jest prosty i przejrzysty, a misja Shib Fén Inu jest bardzo prosta, polegająca na zdziesiątkowaniu podaży Shiba Inu.

Głównym powodem stworzenia jest stworzenie wzajemnej społeczności, która pomoże w oparzeniu Shiba Inu. Społeczność ShibArmy wraz z innymi społecznościami podejmującymi ShibFén Inu będzie inwestować w projekt wyznaczający nowe standardy w przestrzeni kryptograficznej.

Tokenomika

• 2% całkowitej podaży przeznaczone jest na BNB Reflections.

• 3% trafia do puli płynności, aby zapewnić stabilność projektu i dobrą kondycję LP.

• 10% odkupu i spalania/marketingu

Funkcje zabezpieczające przed zrzutem:

Maksymalny limit sprzedaży wynosi 0,33% całkowitej podaży przez pierwszy tydzień po wydaniu ShibFen Inu. Posiadacze maksymalnie 1% portfela mogą sprzedać do 33% swojego tokena w jednej transakcji. Zespół planuje znieść to ograniczenie w ciągu pierwszego tygodnia od premiery ShibFen Inu. Pomoże to utrzymać zdrowy wykres handlowy i uniknąć zrzutów od posiadaczy.

Jak kupić token?

Token został wystawiony na PancakeSwap do publicznej sprzedaży. https://pancakeswap.finance/swap?outputCurrency=0x1908036ae6324ed8e38e5884dcced4a943e38340

Nagrody

Każdy użytkownik otrzyma nagrody BNB bezpośrednio i automatycznie w swoim portfelu za pośrednictwem automatycznego systemu nagród. Istnieje również funkcja wykupu. Zespół robi to ręcznie, aby umożliwić użytkownikom zakup tokena i usunięcie go z obiegu, wysyłając go do martwego portfela. Odbywa się to w celu spalenia zakupionego tokena.

Posiadacze mogą również używać portfela BuyBack w tym samym celu dla Shib Fen Inu.

Twitter: https://twitter.com/shibfeninu

Telegram: https://t.me/shibfeninu

Źródło: e-cryptonews.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy