21 dni temu

Projekt Shiba Inu ujawnia „Doggy DAO”, twórcy mówią, że faza 1 ma zapewnić „natychmiastową moc armii SHIB” – Altcoins Bitcoin News

W drugiej połowie 2021 r. zdecentralizowane organizacje autonomiczne (DAO) masowo wyskakiwały ze stolarki, zrzucając tokeny i tworząc systemy zarządzania dla konkretnych projektów. Tuż przed końcem roku, 31 grudnia, twórcy protokołu kryptograficznego Shiba Inu ogłosili uruchomienie „Doggy DAO”, aby dać więcej mocy użytkownikom shiba inu.

Shiba Inu Project ogłasza Doggy DAO

Drugi co do wielkości token krypto memów pod względem kapitalizacji rynkowej, shiba inu (SHIB), ogłosił uruchomienie „Doggy DAO”, aby nagrodzić użytkowników SHIB. Zespół programistów SHIB twierdzi, że projekt zawsze koncentrował się na „pracy na rzecz decentralizacji”. Token memowy znalazł się w centrum uwagi w tym roku, gromadząc 43 685 107% w stosunku do dolara amerykańskiego w ciągu 12 miesięcy i notując na wielu platformach kryptograficznych, a także zdobywając akceptację handlowców.

Shiba Inu Project Reveals 'Doggy DAO,' Devs Say Phase 1 to Provide 'Immediate Power to the SHIB Army'
SHIB/USD 1 stycznia 2022 r. przez FTX.

1 stycznia 2022 r. SHIB zamienił się na ceny od 0,00003282 do 0,00003450 USD w zakresie 24-godzinnym. Podczas gdy SHIB wzrósł o 8,1% w ciągu ostatnich dwóch tygodni, w ciągu ostatnich siedmiu dni SHIB spadł o 7,6%. Wycena rynkowa SHIB na 18,5 miliarda dolarów stanowi 0,79% z sobotniej krypto-ekonomii o wartości 2,3 biliona dolarów. Dogecoin monety memowej (DOGE) jest jedynym rynkiem kryptowalut, który jest większy niż SHIB z 22,7 miliardami dolarów. Ogłoszenie zespołu SHIB w piątek stwierdza:

Doggy DAO zostanie wydane w oparciu o metrykę etap po etapie i podejście etapowe. Pozwala to społeczności zrozumieć potrzeby i wymagania projektu, jednocześnie uwzględniając możliwości, jakie ten ekosystem wnosi do naszej społeczności.

DAO Shiba Inu, aby zapewnić „natychmiastową moc społeczności”

Faza 1 Doggy DAO zapewni społeczności „natychmiastową moc decydowania o tym, które projekty kryptograficzne i pary w pulach Shibaswap WOOF będą należeć oraz w jaki sposób zostaną rozdzielone nagrody $BONE (punkty alokacji)” – wyjaśnia post na blogu. . System zarządzania będzie wykorzystywał $tBONE do głosowania i $BONE do obstawiania.

„To kluczowy pierwszy krok, ukierunkowany na rozwój naszej zdecentralizowanej giełdy, przy jednoczesnym promowaniu wszystkich korzyści dla #Shibarmy z takich par i zachęcaniu nowych inwestorów do korzystania z platformy” – mówi zespół SHIB.

Doggy DAO śledzi szereg zdecentralizowanych organizacji autonomicznych, o których dyskutowano w ciągu ostatniego tygodnia w przestrzeni kryptograficznej. Zwolennicy walut cyfrowych mówili ostatnio również o zrzutach Opendao i Gas DAO. Chociaż oba te DAO są mniej ugruntowane, zespół SHIB – i społeczność nazwana „Shibarmy” – istnieje już od dłuższego czasu.

Tagi w tej historii

Altcoins, aktywa kryptograficzne, DAO, DAO, Digital Assets, Doge, dogecoin, Doggy DAO, Doggy DAO phase 1, Zyski, Rynki, Meme Token, Meme Tokens, Ceny, shib, SHIB Army, SHIB DAO, shiba inu, Shibaswap, Woof totalizator piłkarski

Co myślisz o SHIB's Doggy DAO? Daj nam znać, co myślisz na ten temat w sekcji komentarzy poniżej.

Jamie Redman

Jamie Redman jest szefem wiadomości w Bitcoin.com News i dziennikarzem finansowym mieszkającym na Florydzie. Redman jest aktywnym członkiem społeczności kryptowalut od 2011 roku. Pasjonuje się Bitcoinem, kodem open-source i zdecentralizowanymi aplikacjami. Od września 2015 r. Redman napisał dla Bitcoin.com News ponad 5000 artykułów o destrukcyjnych protokołach pojawiających się dzisiaj.

Kredyty obrazkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zastrzeżenie: ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com nie zapewnia porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

Więcej popularnych wiadomości

Gdybyś przeoczył

Link źródłowy

Źródło: cryptomarketoptimists.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy