16 dni temu

Cena Shiba Inu (SHIB) jest okazją do zakupu

Shibu powstał jako zabawny token z logo psa. Został stworzony przez anonimowego użytkownika o imieniu „Ryoshi” w sierpniu 2020 r. Obecnie jego cena wynosi 0,000003387 USD. W ciągu roku cena znacznie wzrosła. Chociaż 2021 to dobry rok dla świata kryptowalut. Analitycy pokazują, że gdyby ktoś zainwestował 10 dolarów, byłby w tym roku właścicielem tysięcy dolarów.

Eksperci uważają również, że oczekuje się, że co roku będzie przynosić dwucyfrowe zwroty. Twórca Shibu Inu zaczął budować nowy metawers o nazwie „Oshiverse”. Zaczął również działać w zdecentralizowanych grach i NFT. Jeśli odniosą one sukces, na rynku pojawi się ogromny popyt na token.

SHIB Price Chart Cena najfajniejszych tokenów zmienia się bardzo szybko w zależności od nowości. Ma silną konkurencję z Dogecoin, wspieranym przez Elona Muska. Inwestorzy czekają na włączenie SHIB do pierwszej 10 listy kryptowalut, a to oznacza, że ​​cena wzrośnie w ciągu najbliższych kilku lat.

Na wykresie dziennym MACD jest byczy; a RSI jest również powyżej 45, co jest świetne. Najpopularniejszą kombinacją handlową jest znak byka. Poza tym wstęga Bollingera wykazuje mniejszą zmienność, a wokół linii bazowej formują się świece.

Ogólnie rzecz biorąc, nie możemy przedstawić żadnego krótkoterminowego punktu widzenia, ale SHIB jest zawsze zwyżkowy na dłuższą metę. Czy to właściwy czas na zakup tej monety? Zgodnie z aktualnym trendem cenowym i prognozą, 0,000026 USD będzie dobrą ceną na zakup tej monety, ponieważ cena spada po nagłym ruchu w górę.

Shibu Inu i Dogecoin dominują na Twitterze. Każda dobra wiadomość związana z którąkolwiek z tych monet zwiększa cenę obu. Handlowcy muszą przeczytać więcej na temat podstaw i parametrów technicznych monety, a także muszą zachować ostrożność podczas inwestowania krótkoterminowego, ponieważ ceny mogą się bardzo szybko zmieniać.

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy