24 dni temu

Shiba Inu ogłasza pierwszą fazę Doggy DAO

  • Stawiając tokeny BONE, użytkownicy ShibaSwap mogą głosować na prezentowane projekty.
  • Tylko Dogecoin (DOGE) ma większą kapitalizację rynkową.

„Doggy DAO” został ujawniony przez Shiba Inu (SHIB), drugi co do wielkości token krypto-memów według wyceny rynkowej. Zespół programistów SHIB zawsze kładł nacisk na decentralizację. Przy wzroście o 43 685 107 procent w stosunku do dolara amerykańskiego w zeszłym roku, notowaniach na kilku platformach kryptograficznych i akceptacji przez kupców, moneta memowa zyskała na znaczeniu w 2021 roku.

SHIB zyskał 8,1% w ciągu ostatnich dwóch tygodni, ale stracił 7,6% w ciągu ostatnich siedmiu dni. Tylko 0,79 procent z 2,3 biliona dolarów krypto-ekonomii było wartością rynkową SHIB w sobotę. Tylko Dogecoin ( DOGE ) ma kapitalizację rynkową większą niż 22,7 miliarda dolarów SHIB, co czyni go największą kryptowalutą memową.

W piątek zespół SHIB wydał oświadczenie stwierdzające:

„ Doggy DAO zostanie wydane w oparciu o metrykę etap po etapie i podejście etapowe. Pozwala to społeczności zrozumieć potrzeby i wymagania projektu, jednocześnie uwzględniając możliwości, jakie ten ekosystem zapewnia naszej społeczności”.

Staking żeton zarządzania

Użytkownicy ShibaSwap mogą głosować na wymienione projekty, obstawiając tokeny BONE po rozpoczęciu beta DAO 1. Za swoje wysiłki otrzymują postawioną wersję tokenu zarządzania, tBONE. Punkty alokacji projektu (AP) są oparte na liczbie głosów, które otrzyma, a im więcej głosów otrzyma, tym więcej nagród BONE zdobędzie.

Zdecentralizowane organizacje autonomiczne (DAO), takie jak Doggy DAO, pojawiły się w całej kryptosferze w ciągu ostatniego tygodnia. Zwolennicy walut cyfrowych wspominali ostatnio o zrzutach Opendao i Gas DAO. Zespół SHIB, zwany „Shibarmy”, istnieje od dłuższego czasu, ale oba te DAO są nowsze.

Według CoinMarketCap cena Shiba Inu wynosi dziś 0,000034 USD, a 24-godzinny wolumen obrotu wynosi 588 100 572 USD. Shiba Inu zyskał 0,36% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy