10 dni temu

Gwiazda Shark Tank, Kevin O'Leary, mówi, że nieruchomości i podatki zmienią się w NFT

Kevin O'Leary podzielił się swoją opinią na temat przyszłości koncepcji opartych na kryptowalutach NFT do wykorzystania w praktyce.

Kevin O'Leary jest gwiazdą Shark i jest popularnym zwolennikiem bitcoinów i kryptowalut od zeszłego roku. W przeszłości Kevin powiedział, że Bitcoin jest bezwartościowy i również określany jako śmieci. Ale później, w 2021 roku, powiedział, że szanuje Bitcoina.

5 stycznia Kevin O'Leary pojawił się w wywiadzie dla CNBC. W wywiadzie Kevin podzielił się swoim stanowiskiem na temat rosnącego przyjęcia branży kryptograficznej i przyjęcia koncepcji opartych na NFT w rzeczywistych przypadkach użycia.

Kevin powiedział, że są ogromne szanse, że NFT będą miały większy rynek niż Bitcoin. Ponieważ koncepcja NFT ma znacznie większy potencjał, który widzieliśmy już w 2021 roku.

Canadian Billionaire zasugerował, że podobnie jak prawdziwa własność cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, możemy również wprowadzić koncepcję NFT do rzeczywistych nieruchomości, takich jak nieruchomości, a także do usług transferu podatków.

Stwierdził:

„W ciągu najbliższych kilku lat zaobserwujemy duży ruch w zakresie tworzenia polis uwierzytelniania i ubezpieczenia oraz podatków od przeniesienia własności nieruchomości w Internecie, co sprawi, że NFT stanie się znacznie większym, potencjalnie bardziej płynnym rynkiem niż tylko sam bitcoin”.

Wcześniej, w wywiadzie, Kevin powiedział, że flagowe tradycyjne aktywa Ethereum są znacznie lepszym narzędziem do długoterminowego inwestowania niż inne aktywa kryptograficzne.

Interesujące jest to, że Kevin nie tylko lubi Ethereum, Bitcoin i NFT, ale także jest dobrym zwolennikiem jakiejś lepszej unikalnej technologii w tej przestrzeni. W przeszłości wspierał Solana, Stable Coins itp.

Poparte oświadczeniami gwiazdy Shark Tank sugerują, że w przyszłości w branży kryptograficznej zobaczymy więcej miliarderów, którzy nie tylko będą wspierać branżę kryptograficzną, ale także staną się lepszym zwolennikiem promowania tej technologii.

Czytaj też: Elon Musk Starlink sprawi, że Dogecoin Unstoppable: Matt Wallace

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy