19 dni temu

Protokół SAWA Crypto Fund Syndicate daje inwestorom dostęp do rund nasion

Z minimalną inwestycją

ROAD TOWN, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, SAWA Crypto Fund Syndicate Protocol, pomysł Private Launch Crypto Venture oraz przejrzysty i bezpieczny sposób uczestnictwa w publicznej sprzedaży, ogłosił swoją decyzję o zaoferowaniu inwestorom dostępu do rund seed przy minimalnych nakładach inwestycyjnych. Firma ma na celu zapewnienie potencjalnym inwestorom wczesnego dostępu do podstawowych projektów, ustawiając ich na ścieżce zostania inwestorami wysokiego ryzyka w najlepszych projektach kryptograficznych.

Protokół SAWA Crypto Fund Syndicate Protocol eliminuje potrzebę wyszukiwania projektów, kont i węzłów przez inwestorów, po prostu oferuje im dostęp do protokołów na wczesnym etapie w cenie początkowej.

Chociaż istnieje mnóstwo podobnych marek, wymagają one od użytkowników wpłacenia ogromnych sum, aby uzyskać przydział pojawiających się projektów. Uznając ten główny punkt sporny, protokół SAWA Crypto Fund Syndicate Protocol analizuje perspektywy zwrotu z inwestycji w projekcie, zanim zarekomenduje go inwestorom.

W ciągu ostatnich kilku lat rynek kryptograficzny był świadkiem niezwykłego wzrostu zainteresowania i adopcji, od integracji kryptowalut z PayPalem po usprawnienie płatności kryptowalutowych, a ostatnio włączenie aktywów cyfrowych do klasycznych brokerów. Przy zdywersyfikowanym rynku, Private Crypto Venture, poprzez wprowadzenie swojego produktu, ma na celu wprowadzenie możliwości rynku kryptowalut dla protokołów gromadzących fundusze, w tym między innymi projektów niekryptowalutowych, dając w ten sposób zwykłym ludziom równe szanse inwestować.

Powołując się na giełdę Kraken jako przykład platformy, która udostępnia liczne możliwości dla dużych inwestorów kapitałowych, oferując jednocześnie zwykłym inwestorom ograniczone możliwości, tworząc w ten sposób nierównowagę popytu. Protokół SAWA Crypto Fund Syndicate Protocol stara się to zrównoważyć, oferując zarówno dużym, jak i małym inwestorom kapitałowym dostęp do szeregu możliwości przy niewielkich nakładach inwestycyjnych. Ma również na celu zaoferowanie tym potencjalnym inwestorom możliwości w firmach NFT, DeFi, GameFi, metaverse i blockchain.

Integrując inteligentny kontrakt, który zapewni przejrzystość i niezawodność oraz wprowadzenie doświadczonych analityków, firma ta spróbuje zaoferować zrównoważone możliwości inwestycyjne dla wszelkiego rodzaju inwestorów.

O Private Launch Crypto Venture

Firma zaprojektowana w celu wyeliminowania nierównowagi, która jest synonimem rynku inwestycyjnego, na którym tylko duzi inwestorzy kapitałowi uzyskują dostęp do większości wschodzących projektów z perspektywami, Private Launch Crypto Venture, poprzez protokół SAWA Crypto Fund Syndicate Protocol – zdecentralizowany projekt w sieci ERC-20, ma na celu w oferowaniu wszystkim równych szans. Rozwiązując ograniczenia geograficzne, pośredników i strażników, firma ta stara się nakłonić inwestorów do zakupu udziałów lub tokenów projektu opartego na blockchain na wczesnym etapie za początkową cenę.

Linki społecznościowe

Medium: https://medium.com/@CFS_Protocol

Twitter: https://twitter.com/sawaprotocol?s=11

Telegram: https://t.me/cfsprotocol

Strona internetowa: http://sawacrypto.com/

Źródło: e-cryptonews.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy