23 dni temu

Santiment mówi, że AXS, XMR i cztery inne aktywa kryptograficzne wyglądają na bycze

Firma analityczna Crypto udostępniła 6 aktywów kryptograficznych i twierdziła, że ​​są one gotowe na rajdy.

Santiment to firma zajmująca się analizą kryptowalut, która jest znana ze swojego raportu na temat gromadzenia danych i porównywania między projektami, aby znaleźć idealny projekt kryptograficzny do inwestowania pieniędzy. Niedawno Santiment poinformował o największej liście aktywności deweloperów kryptowalut, na której zwyciężył Cardano.

Firma podkreśla, że ​​oprócz kryptowaluty do gier Blockchain Axie Infinity (AXS), monety prywatności Monero (XMR), istnieje zdecentralizowana platforma aplikacji Quantum (Qrum), Ankr nastawiony na Web3, platforma dostawcy płynności wspierana przez Solana Raydium (Ray) i konkurent Ripple Digibyte ( DGB).

Santiment zauważył, że XMR, AXS, QTUM, ANKR, RAY i DGB mogą być najlepsze pod względem negatywnej sytuacji dla handlowców kryptowalut, ponieważ dane pokazują, że większość niedźwiedzich handlowców kryptowalut jest mniej przychylna utracie środków w te szczególne aktywa.

„które są nadmiernie skracane przez niedźwiedzich traderów w dowolnym momencie. Nasze najnowsze spostrzeżenia dotyczą ujemnych stóp finansowania XMR, AXS, QTUM, ANKR, RAY i DGB pod kątem potencjalnych możliwości”.

Santiment zorientował się, że kiedy handlowcy zajmujący się kryptowalutami, którzy sprzedają krótkie pozycje, weszli na rynek w dużych ilościach, spowodowało to większą likwidację funduszy i dalsze duże wzrosty. I ta sytuacja jest taka sama dla traderów Monero. W ten sposób firma próbowała powiedzieć, że inwestorzy kryptowalut Monero powinni kontrolować swoje emocje i być silni w tym scenariuszu.

Co więcej, firma wymieniła trzy aktywa kryptograficzne platformy Defi, które wykazują bycze oznaki w 2022 roku. Te aktywa kryptograficzne to Yearn finance, Aave i Uniswap.

„Aktywa DeFi wykazują pewne oznaki wzrostu przed rozpoczęciem 2022 r. FYI, UNI i AAVE ładnie radzą sobie do tej pory, a pierwszy poniedziałek roku wygląda na zwyżkowy dla kilku altcoinów”.

Przeczytaj także: Cardano pokazał najwyżej ocenianą aktywność dewelopera kryptowalut: Santiment

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy