16 dni temu

Sandbox planuje uruchomić Metaverse „Mega City”

Sandbox nawiązał wiele partnerstw w Hongkongu i dążył do uruchomienia mega City opartego na Metaverse.

W tej chwili cała branża kryptograficzna przygląda się projektom kryptograficznym opartym na Metaverse i Web3. A w kategorii projektów opartych na Metaverse Sandbox zyskuje na popularności. Sandbox zajmuje 3 pozycję w branży kryptograficznej projektów opartych na Metaverse, podczas gdy Decentraland i Axie Infinity znajdują się na szczycie.

Piaskownica jest spółką zależną Animoca Brands. Zespół Sandbox próbuje wykorzystać obecny trend w tej branży kryptograficznej za pomocą Metaverse, poprzez swój wirtualny świat oparty na blockchain.

Poprzez ogłoszenie The Sandbox potwierdził, że jego zespół nawiązał wiele partnerstw w Hongkongu. W szczególności The Sandbox będzie współpracować z Adrianem Chengiem.

Adrian Cheng jest dyrektorem generalnym New World Development, założycielem marki K11 oraz dyrektorem wykonawczym firmy jubilerskiej Chow Tai Fook. To wystarczy, aby wyjaśnić, jak duże doświadczenie ma ten biznesmen w wielu biznesach.

Poprzez Mega-City, The Sandbox będzie zawierał posiadłość Cheng XL Estate, firmy GBA będące własnością Cheng również wniosą wkład w tę inicjatywę tego wirtualnego świata blockchain poprzez swoje doświadczenia z „rozrywką i ekskluzywnymi NFT”.

Poza tym, gwiazdy zwycięzców wielkich nagród będą reprezentować NFT w wirtualnym świecie. Poza tym wszyscy użytkownicy Sandbox będą mogli kupować wirtualne ziemie w Megacity.

„Aby uczcić nowych partnerów, 13 stycznia 2022 r. The Sandbox rozpocznie nową wyprzedaż LANDÓW, która pozwoli graczom na zakup wybranych miejsc w pobliżu LANDów ogłoszonych dzisiaj przez partnerów”.

Oprócz tych wszystkich rzeczy, Sandbox prowadzi również wiele rodzajów partnerstw z innymi giełdami kryptograficznymi, takimi jak indyjska giełda Bitbns i globalna giełda FTX. W ramach programu promocji partnerstwa te wymiany zapewniają nagrody w postaci Sand coin dla nowych użytkowników.

Czytaj także: Kosowo ogłasza 60-dniowy stan wyjątkowy, zakaz wydobycia kryptowalut

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy