18 dni temu

Sandbox Mega Wyprzedaż dla Mega City

Wygląda na to, że Sandbox co miesiąc ma kolejną wyprzedaż ziemi . Tym razem Sandbox współpracuje z wieloma firmami z Hongkongu, aby przeprowadzić Mega Wyprzedaż w obszarze, który nazywają Mega City! Liczba dostępnych działek jest nieco ograniczona. A ponieważ dostępny, otwarty teren w metaverse Sandbox szybko się kurczy, spodziewaj się, że ta runda szybko się wyprzeda.

Ceny gruntów w Mega City

Wyprzedaż Mega City rozpoczyna się 13 stycznia o godzinie 13:00 czasu UTC i obejmuje 61 gruntów normalnych, 95 gruntów premium i 7 posiadłości do zgarnięcia. Zwykłe grunty kosztują 1011 SAND, a premie 4683 SAND. Zakupy będą znajdować się na oficjalnej mapie Sandbox . Nieruchomości są licytowane na OpenSea. Mimo że sprzedaż odbywa się w SAND, nadal będziesz potrzebować ETH w swoim portfelu, aby zapłacić za opłaty za gaz.

Jak zwykle, ziemie premium są dostarczane ze specjalnym NFT lub dwoma, opartymi na najnowszych partnerach Sandbox. Tym razem mamy do czynienia ze złotym robotem o nazwie Curio, SHK Scallywag 100 Super Maxi, Gummy Villain, Davis – Little Fighter, Dreamergo in Black i Man Kong. NFT dołączone do każdej fabuły różnią się, więc jeśli masz oko na konkretną, przed zakupem sprawdź bonusowe NFT dla fabuły. Ale nie czekaj zbyt długo! Te sprzedaże są zawsze ostro kwestionowane.

O Partnerach i Mega City

W ramach tej sprzedaży Sandbox współpracuje z kilkoma firmami z Hongkongu, aby zbudować dzielnicę w ich metaverse nazwanym Mega City. Obaj najwięksi partnerzy kupili osiedla w rozmiarze XL (24 x 24). Jednym z nich jest Adrian Cheng, przedsiębiorca i inwestor, który planuje zbudować centrum innowacji. Druga, firma inwestycyjna znana jako SHK & Co., również ma duże plany dotyczące swojej posiadłości, w tym wirtualne muzeum prezentujące ich kolekcję dzieł sztuki.

Inni partnerzy to Times Capital, instytucja inwestycyjna blockchain, Stephen Fung i Shu Qi, słynny producent i aktorka rozrywkowa, Sough-Boy@BlueArk, artysta i producent muzyczny, Little Fighter, gra budująca metaverse park rozrywki na Sandbox i Dreamergo, popularny ilustrator. Każdy z nich ma wielkie plany dotyczące swoich krain Sandbox — od wciągających gier, przez muzykę, sztukę i usługi finansowe! Interesujące jest widzieć grupę partnerów współpracujących w ten sposób, aby zbudować coś, co wykracza poza granice ich poszczególnych paczek.

Co to jest piaskownica?

Piaskownica to jeden z obecnie opracowywanych wirtualnych światów opartych na blockchain. Piaskownica składa się z konfigurowalnych krain z bytami opartymi na wokselach. Wizualnie przypomni wielu graczom Minecrafta, ponieważ obie gry mają dla nich ten inspirowany Lego wygląd. Gracze mogą jednak kupować wirtualną ziemię i wdrażać dowolną formę monetyzacji. Te wirtualne krainy mogą stać się minigrami, przygodami, wirtualnymi sklepami, rozszerzeniami rzeczywistych sklepów internetowych, przestrzenią spotkań towarzyskich i tak dalej.

Sandbox zapewnia bezpłatne narzędzia dla programistów, graczy i twórców treści. Twórcy mogą używać VoxEdit do tworzenia obiektów opartych na wokselach do użytku w grze. A dzięki Game Maker użytkownicy mogą tworzyć różnego rodzaju interaktywne doświadczenia! Piaskownica stworzy również meta-gry. Gracze mogą na przykład wykonywać codzienne lub cotygodniowe misje dla swojej gildii. Dzięki temu gracze zdobędą SAND, które będą mogli sprzedawać lub używać do kupowania przedmiotów w grze lub wirtualnej ziemi.

pełna mapa piaskownicy
Źródło: www.playtoearn.online
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy