15 dni temu

Odkryj NFT Samurai Cats, które wkrótce przejmą kontrolę nad światem Crypto

Przewiduje się, że projekt Samurai Cats NFT, zaprezentowany przez wybitnego japońskiego artystę Hiro Ando, ​​wystartuje od samego początku.

Jednym z najpopularniejszych nazwisk w świecie japońskiego pop-artu jest Hiro Ando, ​​znany ze swojej niezwykłej kolekcji sztuki, która wzbudziła zainteresowanie ludzi na całym świecie, w tym wielu znanych nazwisk i celebrytów. Jego twórczość znalazła chętnych na imponujące kwoty, co czyni go jednym z najbardziej wiarygodnych i godnych artystów naszych czasów.

Jest współzałożycielem Studio Crazy Noodles, które posiada kreatywny zespół utalentowanych japońskich artystów, którzy stworzyli nowy cyfrowy świat dla fanów japońskiej sztuki, muzyki, mangi i gier neo-pop. Ando niedawno wkroczył w przestrzeń NFT, ogłaszając swój nowy projekt Samurai Cats, w którym ma serię swoich cyfrowych kreacji wykorzystujących tę zaawansowaną technologię.

Według artysty, NFT (non-fungible tokens) zyskały ogromną popularność i przyciągnęły do ​​siebie wielu dzięki swojej najnowocześniejszej, zaawansowanej technologii. Poprzez ten nowy projekt NFT próbował przenieść świat rzeczywisty na platformę cyfrową, która jest płynna i znacznie lepsza dzięki postępowi technologicznemu.

Twórczość Ando osiąga astronomiczne ceny, a wiele znanych nazwisk, takich jak Steve Aoki, popularny DJ na scenie electro dance, ma jego dzieło – Kota Samuraja w jego posiadaniu, ponieważ mocno wierzy, że chroni go przed złymi oczami. Najważniejszym ogłoszeniem, jakie złożył, było związanie się z projektem Samurai Cats NFT jako partner, ponieważ uważał, że ma to niezwykle świetlaną przyszłość i nie można przegapić bycia częścią tego w żaden sposób.

Ando rozpoczął swoją karierę zawodową w 1995 roku jako ilustrator, początkowo pracując nad nocnymi pejzażami miejskimi, zanim zajął się rzeźbami. Później czerpał inspirację z japońskiej mangi, a także z japońskich archetypów, takich jak Hello Kitty, Samurai i zapaśnik sumo i wykonał ogromną pracę wokół tego.

Jego praca kilkakrotnie przyniosła mu nawet imponujące kwoty ponad 150 000 euro. Mówi, że jednym z głównych powodów, dla których wszedł do przestrzeni NFT, było wykorzystanie jej postępu technologicznego, który ma potencjał, aby katapultować wiele firm na wyżyny.

Co więcej , przestrzeń NFT zrewolucjonizowała rynek sztuki współczesnej, na którym nastąpiło przejście ze świata rzeczywistego do świata wirtualnego. Mówi, że Samurai Cats zagwarantuje autentyczność jego cyfrowych prac i będzie wielkim dobrodziejstwem dla miłośników sztuki.

Jak kupić NFT Samurai Cats

Projekt ma rozpocząć się wkrótce i składać się z 4747 Samurai Cats NFT na blockchainie Ethereum, które zostały losowo złożone z ponad 300 warstw narysowanych ręcznie przez Hiro Ando. Z zakupem wiążą się hordy dodatkowych korzyści, które obejmują członkostwo premium i wiele innych ekscytujących ofert, które zostaną ujawnione po jego uruchomieniu.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.samuraicats.io i pozostań w kontakcie przez Instagram: @samuraicats_by_hiroando .

Źródło: insidebitcoins.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy