21 dni temu

Nowe inteligentne telewizory Samsunga pozwolą użytkownikom handlować NFT

Już wkrótce nabywcy nowych inteligentnych telewizorów Samsunga będą mogli przeglądać, kupować i sprzedawać niewymienne tokeny (NFT) prosto z wygodnej kanapy.

Zgodnie z ogłoszeniem opublikowanym dzisiaj przez międzynarodową korporację Samsung Electronics z Korei Południowej, nowe linie telewizorów inteligentnych firmy — MICRO LED, Neo QLED i The Frame — będą od samego początku wyposażone w zintegrowaną platformę NFT.

„Platforma NFT: Ta aplikacja zawiera intuicyjną, zintegrowaną platformę do odkrywania, kupowania i handlu dziełami sztuki cyfrowej za pośrednictwem MICRO LED, Neo QLED i The Frame” – ujawnił Samsung.

Jak dotąd jednak nie jest do końca jasne, jak ta nowa platforma będzie działać i jakie (jeśli w ogóle) rynki NFT — na przykład OpenSea lub Rarible — zostaną zintegrowane.

Nadchodzi popularność mainstreamu

Najnowsze ogłoszenie Samsunga pojawia się w kontekście już trwającego nacisku na przyjęcie NFT przez niektóre inne firmy z głównego nurtu. Niedawno gigant artykułów sportowych Nike ogłosił przejęcie RTFKT Studios , „wiodącej marki, która wykorzystuje najnowocześniejsze innowacje, aby dostarczać przedmioty kolekcjonerskie nowej generacji, które łączą kulturę i gry”.

29 grudnia Ferrari podpisało również umowę ze szwajcarską firmą Blockchain Velas na stworzenie NFT dla swoich fanów.

Jednak nie wszyscy są zadowoleni z coraz większej szybkości, z jaką NFT penetrują inne branże, a gracze są prawdopodobnie najbardziej głośną grupą w tym zakresie.

Na początku grudnia główny wydawca gier wideo, Ubisoft, ujawnił Quartz, nową platformę firmy, która pozwoli graczom zarabiać, zbierać i handlować NFT w postaci tak zwanych cyfr — i został za to wyklęty .

Wczoraj dobrze znana osobowość „krypto Twittera” Cobie również poruszyła ten temat , argumentując, że „oburzenie graczy z powodu włączenia NFT jest astronomicznym, nieświadomym głosowaniem przeciwko własnym interesom” – i osobiście doświadczył, jak to jest być. Ubisoft.

Ostatecznie, po całym dniu gorących debat, nawet on ustąpił, obiecując „nigdy więcej nie pisać o graczach”. Niektórzy ludzie, z którymi po prostu nie zadzierasz.

Źródło: cryptoslate.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy