19 dni temu

Samsung USA Ekspozycja Cardano potwierdzona jako Samsung współdziała z Charlesem Hoskinsonem

Samsung America, amerykańska filia południowokoreańskiego giganta technologicznego, nawiązał kontakt z założycielem Cardano, Charlesem Hoskinsonem.

Ta interakcja może potwierdzić niedawną ekspozycję Samsunga na blockchain Cardano. Ostatnio Samsung nawiązał współpracę z Veritree, systemem zarządzania sadzeniem opartym na łańcuchu bloków opartym na Cardano.

Fundacja Cardano wyjaśniła to partnerstwo jako krok w kierunku posadzenia dwóch milionów drzew na Madagaskarze w celu przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Partnerstwo zostało po raz pierwszy upublicznione w Las Vegas podczas Consumer Electronics Show.

Fundacja ADA napisała :

„Kolejna wspaniała inicjatywa napędzana przez Cardano . Samsung US zasadzi 2 miliony drzew na Madagaskarze do końca pierwszego kwartału 2022 r. we współpracy z veritree , platformą rozwiązań klimatycznych opartą na blockchain Cardano”.

Samsung i Charles Hoskinson wchodzą w interakcję na Twitterze

Kilka godzin wcześniej Charles Hoskinson podzielił się swoim zdjęciem, które pokazało, że był obecny na corocznych targach Consumer Electronics Show odbywających się w Las Vegas. Obraz był z rozmachem podziwiany przez społeczność Cardano, ponieważ pokazuje również relacje Samsunga z Hoskinsonem i Cardano.

Samsung US napisał na Twitterze: Mam nadzieję, że w tym tygodniu będziesz się dobrze bawić!”

Charles Hoskinson odpowiedział: „Zrobię to, zwłaszcza odkąd mam ten niesamowity telefon do notatek!”

Rekordy weryfikacji ponownego zalesiania Veritree będą przechowywane na Cardano; to zweryfikuje dane z miejsc nasadzeń i darowizny od osób fizycznych.

Źródło: thecryptobasic.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy