16 dni temu

Samsung prezentuje funkcjonalność NFT na targach CES 2022

Samsung wprowadza NFT do Twojego salonu w 2022 roku.

Samsung, przed swoim pokazem CES, zapowiedział kolejną generację telewizorów. Jedna atrakcja wyróżnia się na tle corocznych ulepszeń funkcji. NFT.

Telewizory MICRO LED, Neo QLED i Lifestyle oferują najnowsze osiągnięcia w zakresie jakości obrazu, technologii dźwięku i inteligentnych funkcji

• Diody Neo QLED zoptymalizowane pod kątem nowego Smart Hub, które umożliwiają inteligentne zarządzanie treścią, gry w chmurze, rozmowy wideo, wielozadaniowość na ekranie, zarządzanie NFT i nie tylko

• Rozszerzona oferta i akcesoria zapewniają większe możliwości dostosowywania do indywidualnych potrzeb wideo i audio

Platforma NFT: Ta aplikacja zawiera intuicyjną, zintegrowaną platformę do odkrywania, kupowania i handlu dziełami sztuki cyfrowej za pośrednictwem MICRO LED, Neo QLED i The Frame.

Jest to interesujące, ponieważ wiele platform szybko stworzyło aplikacje na Apple TV, Fire Stick lub Google Play, aby zastąpić NFT. Posiadanie funkcjonalności, która pozwala nie tylko wyświetlać NFT, ale także kupować, sprzedawać i handlować, jest monumentalna. Ciekawie będzie zobaczyć, co się dzieje stąd, gdy koopetycja między targowiskami osiągnie gorączkę w 2022 roku.

Dzięki procesorowi Neo Quantum oraz postępom w technologii obrazu i dźwięku, które zapewnia , 2022 Neo QLED zapewni jedne z najbardziej nieskazitelnych obrazów i wciągających krajobrazów dźwiękowych. W rzeczywistości tegoroczny procesor Neo Quantum wprowadza zaawansowane mapowanie kontrastu z BLU (jednostka podświetlenia), zwiększając poziom jasności z 12 do 14-bitowej gradacji dla większej kontroli nad źródłem światła – diodami Quantum Mini LED . Dzięki temu telewizor może sterować oświetleniem w 16 384 krokach, czterokrotnie w porównaniu z poprzednimi 4096 krokami.

Niewymienne tokeny (NFT) to tokeny, których nie można wymieniać między sobą. Znane są również jako „aktywa tokenizowane”.

NFT mogą być używane do reprezentowania wielu rzeczy, ale wszystkie mają coś wspólnego: nie można ich wymieniać na siebie. Oznacza to, że możesz umieścić wszystko w NFT i zawsze będzie jeden token, który różni się od pozostałych.

Nie ma ograniczeń co do ilości rzeczy, które można tokenizować za pomocą NFT, co otwiera potencjalne zastosowania, takie jak wirtualne przedmioty w grach, dzieła sztuki, a nawet nieruchomości.

Źródło: www.nftculture.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy