23 dni temu

Samsung aktualizuje swoje flagowe telewizory Smart z technologią NFT

Ponieważ NFT nadal dominują w cyfrowym krajobrazie, wiodące światowe marki zaczynają zwracać uwagę. Teraz gigant technologiczny, Samsung , stara się uzyskać kawałek niewymiennej sensacji, wprowadzając technologię NFT do swoich najnowszych telewizorów.

Od samego początku Samsung zintegruje to, co określa jako „platformę agregacji NFT” ze swoimi wyświetlaczami MicroLed, Neo QLED i The Frame. To z kolei pozwoli właścicielom telewizorów i entuzjastom NFT przeglądać, handlować i wyświetlać NFT bezpośrednio na ekranie .

Zaktualizowany interfejs użytkownika będzie zawierał ekran główny, który wyświetla szereg popularnych transakcji NFT z niektórych z największych dostępnych rynków, a także da możliwość zagłębienia się i wyszukania idealnego zasobu, przedmiotu kolekcjonerskiego lub dzieła sztuki, jednocześnie zapewniając funkcjonalność zakupu lub sprzedaży NFT za pośrednictwem interfejsu.

Co więcej, zaktualizowana technologia pozwoli zapalonym kolekcjonerom zaprezentować swoje cenne zasoby. Niesamowite urządzenie Samsunga następnie zoptymalizuje ustawienia w oparciu o preferencje oryginalnego twórcy, tym samym na zawsze zastępując tradycyjną czarną pustkę pozostawioną przez bezczynne telewizory doskonałym dziełem cyfrowej elegancji. Albo, wiesz, źle oddane bazgroły kota, cokolwiek unosi twoją łódź.

Chcieć więcej? Połącz się z NFT Plazas

Dołącz do cotygodniowego biuletynu Dołącz do naszego Discorda Śledź nas na Twitterze Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Instagramie

*Wszystkie opinie inwestycyjne/finansowe wyrażone przez NFT Plazas pochodzą z osobistych badań i doświadczenia moderatorów naszej witryny i są przeznaczone wyłącznie jako materiał edukacyjny. Osoby fizyczne są zobowiązane do pełnego zbadania dowolnego produktu przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Źródło: nftplazas.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy