16 dni temu

Samsung ujawnia „przełomową” nową funkcję telewizyjną z obsługą NFT Trading

Wskaźnik akceptacji kryptowalut i innych finansowych, technologicznych światów rośnie na całym świecie, nie jest już wiadomością. Ale wraz z początkiem roku użytkownicy tokenów niewymiennych mogą być gotowi na pozytywny wpływ.

Telewizory Samsung Smart z funkcjami NFT

Stało się to oczywiste, ponieważ pojawiły się teraz szczegóły, że południowokoreański gigant telewizyjny, Samsung, w najbliższym czasie wprowadzi na rynek nowy zestaw inteligentnych telewizorów Samsung, ale to nie jest haczyk.

Haczyk polega na tym, że te inteligentne telewizory będą wyposażone w wbudowaną platformę, która zapewni użytkownikom platformę do przeglądania, kupowania i sprzedawania NFT.

W poniedziałek ogłoszenie firmy wskazywało, że te inteligentne telewizory, które zawierają Micro LED, Neo QLED i The Frame, będą miały aplikację platformy NFT, która może być używana do odkrywania zakupów i handlu dziełami sztuki cyfrowej.

Oświadczenie firmy wskazywało, że podjęcie tego stało się konieczne ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie na NFT na rynku globalnym.

To żądanie, wyjaśniła firma, wymusiło sytuację, w której nowe rozwiązanie stało się nieuniknione dla i tak już rozdrobnionego krajobrazu oglądania i zakupów na świecie, który nigdy nie był większy w

Między styczniem a grudniem tego roku firma zamierza stać się pierwszą firmą, która dostarczy pierwszy zestaw smart TV NFT explorer i agregatorów rynku, zapewniając tym samym kontrolę nad branżą.

W chwili pisania tego raportu publicznie dostępne są niewielkie szczegóły dotyczące sposobu, w jaki firma zamierza to zrobić, platform NFT, z którymi będzie współpracować, uwzględniona lub agregowana.

Firma dała jednak jasno do zrozumienia, że ​​zamierza dostarczać inteligentne telewizory, które nie będą ingerować w jakość obrazu, jednocześnie zachowując wstępnie ustawione wartości twórców NFT.

Poza integracją NFT w swoich produktach, południowokoreański międzynarodowy konglomerat aktywnie inwestuje w projekty NFT i metaverse poprzez swoje ramię venture capital, Samsung Next. W środę firma wzięła udział w rundzie inwestycyjnej na platformę do gier Metaverse.

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy