17 dni temu

Samsung uruchamia NFT Marketplace

Samsung wprowadza nową „przełomową” integrację NFT, która sprawi, że kultura NFT będzie nierozerwalnie związana z główną sceną artystyczną.

Pokryty:

  • Integracja z telewizorem Samsung NFT
  • Dominacja NFT zyskuje przyczepność w głównym nurcie

Podczas gdy wszyscy mają oczy na rynku non-fungible token (NFT), większość uczestników jest w stanie zarobić szybkie pieniądze, zamiast wspierać prawdziwych artystów. Ponieważ NFT stają się bardziej związane ze sztuką niż z inwestycją, główne firmy myślą o krok do przodu, aby przygotować się do przyszłych galerii sztuki NFT.

ZALECANE: AMAZON WSKAKUJE W NFTS Z WOSKOWYM ŁAŃCUCHEM

Integracja z telewizorem Samsung NFT

Gigant technologiczny Samsung opublikował dziś przełomowe informacje dla posiadaczy tokenów niewymiennych (NFT). NFT staną się bardziej dostępne niż kiedykolwiek dzięki dążeniu Samsunga do zintegrowania obsługi NFT z ofertą telewizorów 2022.

Nowe telewizory „Smart Hub” to kompleksowe miejsce do konsumpcji multimediów, w tym centrum gier oferujące szeroką gamę odtwarzanych treści, aplikację do czatu wideo „Oglądaj razem” i, co najważniejsze, agregator rynku NFT.

Rynek NFT oferuje intuicyjną, wszechstronną platformę do odkrywania, kupowania i handlu dziełami sztuki cyfrowej za pośrednictwem telewizorów MICRO LED, Neo QLED i Lifestyle firmy Samsung.

„Wraz z rosnącym popytem na NFT, potrzeba rozwiązania dla dzisiejszego fragmentarycznego krajobrazu oglądania i zakupów nigdy nie była większa.

W 2022 r. Samsung wprowadza pierwszy na świecie eksplorator NFT oparty na ekranie telewizora i agregator marketplace, przełomową platformę, która umożliwia przeglądanie, kupowanie i wyświetlanie ulubionych dzieł sztuki — wszystko w jednym miejscu”.

Dominacja NFT zyskuje przyczepność w głównym nurcie

NFT

Jak pokazują Trendy Google , dominacja NFT wydaje się rosnąć w kierunku parabolicznego wzrostu liczby wyszukiwań na całym świecie. Pomimo ostatniego szaleństwa NFT, które widzieliśmy we wrześniu, ten wzrost ruchu wygląda teraz jak zwykły wybój na drodze w kierunku znacznie większego szczytu. Podczas gdy wyszukiwania NFT nabierają rozpędu, parabole zwykle kończą się po pionowym rozbiegu – coś, czego jeszcze nie widzieliśmy w Trendach Google.

Biorąc pod uwagę wszystkie wiadomości i wydarzenia, które powstają za kulisami, nie wydaje mi się, aby to było przesadą, aby zobaczyć, że mamy długą drogę do przebycia, zanim wyczerpiemy zapotrzebowanie na NFT.

NFT może być trudnym tematem do zrozumienia dla większości ludzi – po co komu sztuka cyfrowa, gdy mamy piękne, ręcznie robione obrazy? Ten rodzaj sceptycyzmu sprawia, że ​​zastanawiam się, czy oni też byli kiedyś prezesem Blockbuster.

Załóżmy, że w przyszłości cyfrowi artyści będą prezentować swoje prace w taki sam sposób, w jaki tradycyjni artyści prezentują swoje prace od tysięcy lat. W takim przypadku telewizory Samsung ze zintegrowaną technologią NFT to tylko kropla w morzu w porównaniu z rozwojem technologii wyświetlania NFT, który zobaczymy w przyszłości.

ZALECANE: MILIARD DOLARÓW E-COMMERCE GIANT SHOPIFY DODAJE APLIKACJĘ NFT

Już dziś widzimy manifestację idei muzeów NFT — jedno z nich zostanie otwarte w Seattle w stanie Waszyngton, 14 stycznia.

Oczywiście galerie NFT w samej rzeczywistości wirtualnej to zapałka stworzona w niebie – czy istnieje lepsze środowisko do zanurzenia się w cyfrowej grafice niż sam metawers w pełni? Myślę, że zespół stojący za Super Mario 64 miał dobry pomysł. Oni tylko trochę wyprzedzili swój czas.

Źródło: cryptosrus.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy