14 dni temu

Saitama przekracza 300 000 posiadaczy i zyskuje 50% w ciągu 24 godzin

  • SaitaMask zadebiutuje publicznie 8 stycznia.
  • Całkowita liczba posiadaczy tokenów przekroczyła teraz 300 000.

Saitama, stosunkowo nowy altcoin, przyciąga uwagę na rynku kryptowalut. Można śmiało powiedzieć, że Saitama wyrobiła sobie markę w świecie kryptowalut . Mimo że aplikacja SaitaMask nie została jeszcze wydana, token Saitama działał dobrze.

Z mocnym startem w 2022 r. sieć Saitama czeka na świetlaną przyszłość. Kryptowaluta była nie do powstrzymania, co widać po ogromnym wzroście posiadaczy tokenów i cenie altcoina. Saitama Official , oficjalny serwis tokena na Twitterze , powiedział dzisiaj, że całkowita liczba posiadaczy tokena przekroczyła teraz 300 000.

Cena kryptowaluty, a także jej kapitał rynkowy również poszły w ich ślady. W ciągu nocy giełda Saitama poszybowała w górę o znaczną marżę. Kryptowaluta osiągnęła najwyższy poziom 0,0000008031 USD po 50% wzroście w ciągu 24 godzin.

Pierwsza japońska firma

Jednak mniej więcej w czasie prasy kryptowaluta doznała niewielkiego niepowodzenia. W chwili pisania tego tekstu aktywa były notowane po 0,0000007512 USD, co stanowi wzrost o 46,67 procent w porównaniu z poprzednim dniem.

Ponieważ niepowstrzymana Saitama przekroczyła 4 miliardy dolarów kapitalizacji rynkowej, stała się pierwszą japońską firmą, która przekroczyła tę liczbę. W tym roku SaitaMask zadebiutuje publicznie 8 stycznia, a społeczność już wykazała entuzjastyczne poparcie dla nowej maski.

Ponieważ społeczność altcoinów świętowała swoje ostatnie sukcesy, liczyła również na notowanie na jednej z najsłynniejszych giełd kryptowalut , Binance . Ludzie obstawiają, że ostatnie wahania cen aktywów i tempo ich przyjmowania mogą doprowadzić do tego, że wkrótce zostaną one notowane na głównych giełdach.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy