miesiąc temu

RXCGames łączy krypto i kasyna, zbiera 300 000 $

RXCGames uruchamia się jako jedno z pierwszych kasyn kryptograficznych z ponad 4000 gier. Użytkownicy mogą stawiać zakłady za pomocą natywnego tokena $RXCG i wygrywać nagrody. W różnych miastach i krajach zasady dotyczące hazardu mogą być trudne, ale w przypadku kryptowalut jest to wolny rynek i nie ma organu zarządzającego, który by tego zabronił. Ale RXCGames pomaga uwolnić użytkowników, którzy chcieliby szczęśliwie grać anonimowo.

Mając ponad 1000 aktywnych użytkowników, zespół nadal poszerza wybór gier i pule nagród. Ich cel? Rozwinąć się do ponad 2 milionów użytkowników dziennie.

Aby sfinansować projekt, RXCGames zebrało 510 BNB w prywatnej sprzedaży i publicznej przedsprzedaży – około 300 000 USD. Zachęty dla użytkowników obejmują korzyści VIP, takie jak rabaty, bonusy partnerskie (20% opłata za polecenie za pozyskanie nowych członków), a nawet obstawianie, które pozwolą użytkownikom zarobić część zysków z kasyna.

RXCGames jest zbudowane na Binance Smart Chain (BSC), co sprawia, że ​​transakcje na blockchainie są opłacalne dla użytkowników. Nieustannie pracują nad nawiązaniem nowych partnerstw, aby przyciągnąć więcej członków i dostawców gier kasynowych na swoją platformę alfa.

Jednym z dużych ostatnich kamieni milowych było ich partnerstwo z dostawcą usług płatniczych NOWPayments. To sprawia, że ​​token $RXCG jest dostępny do użycia przy zakupach w sklepach Shopify i WooCommerce, dzięki czemu możesz wykorzystać swoje zarobki lub zasoby do kupowania rzeczy, których potrzebujesz lub chcesz, bez konieczności wymiany na inne krypto, takie jak BTC lub ETH lub, co gorsza, przełączanie do FIATA. Obecnie $RXCG jest notowana poniżej 1 miliona dolarów kapitalizacji rynkowej, ale odnotowała najwyższy w historii prawie czterokrotność tej wartości, pozostawiając wiele zwyżek i wzrostu. Kontrolowane przez Dessert Finance i notowane w Coin Market Cap i Coin Gecko, RXCGames kontynuuje swój program, aby stać się głównym graczem w przestrzeni kryptowalut, demokratyzując hazard online.

Źródło: cryptoverze.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy