18 dni temu

Rowdy Rooster Kolektywny projekt NFT

Minęły dziesięciolecia, odkąd rządy światowe po raz pierwszy usłyszały o zbliżających się atakach obcych. Podczas gdy ludzkość zacieśnia swoją obronę, przygotowując się do walki, spektakularne obserwacje postaci w kształcie jajek zaczynają spadać na ziemię. Jak się tu dostali? Dlaczego oni są tutaj? Co ważniejsze, co to za gdakanie? Dołącz do nas w naszej animowanej podróży z cytatami z jajek z Rexem Rowdym i gangiem w metawersum.

Posiadanie Rowdy Rooster NFT zapewnia dostęp do naszej społeczności obejmującej jajka i możliwość uczestniczenia w tym przeboju.

Kolektyw Rowdy Rooster to limitowana kolekcja NFT obejmująca ponad 8888 starannie wyselekcjonowanych, w pełni konfigurowalnych kogutów, które plączą się po blockchainie Ethereum przy użyciu standardu tokenów ERC-721. Każdy Kogut jest generowany programowo z setek możliwych atrybutów, co skutkuje stworzeniem jednej postaci, którą kontrolujesz i masz szansę ożywić.

Jaka jest data rozpoczęcia projektów?

Przedsprzedaż RRC ma się odbyć 15 stycznia, a bicie publiczne będzie dostępne jeszcze w tym tygodniu.

Jak wpadłeś na pomysł na ten projekt?

Projekt został zainspirowany zamiłowaniem zespołu Alpha do sztuki, technologii, animacji, siły kolektywu i umiejętności powiązania web 3.0 ze światem rzeczywistym. Zespół założycielski, który sam był kolekcjonerem, pozwolił na pomysły, które ich zdaniem brakowało narzędzi NFT. Ponieważ metaverse staje się coraz bardziej rozpowszechnione w naszym codziennym życiu, zespół naprawdę chciał opracować projekt, który jest mocno skoncentrowany na społeczności, w której każdy może współpracować, spotykać się i wprowadzać w życie najlepsze pomysły.

Co sprawia, że ​​ten projekt jest wyjątkowy?

Kolektyw Rowdy Rooster z radością ogłasza, że ​​w ramach planu działania stworzy pełnometrażowy animowany odcinek pilotażowy, który zostanie zaprezentowany na głównych platformach streamingowych.

Posiadacze RRC NFT będą mogli nazwać swoje Rowdy Roosters i ożywić swoje postacie poprzez przesłuchania głosowe, które odbędą się po 100% wyprzedaży projektu. Coop otworzy rynek, na którym posiadacze będą mogli kupować przedmioty, aby w pełni dostosować swoje Rowdy Roosters do swoich upodobań i przygotować się do dnia przesłuchań. Jeśli Twój Kogut przejdzie, zespół animatorów RRC napisze Twoje postacie do naszego odcinka pilotażowego, a społeczność będzie miała szansę wykazać się kreatywnością i ożywić NFT.

Jak duży jest zespół i jakie są jego role?

Zespół Alpha składa się z 6 podobnie myślących, utalentowanych osób, które łączą swoje umiejętności kreatywne, rozwojowe, zarządzania projektami, kryptowaluty i marketingowe.

Jaka jest cena?

Członkowie białej listy będą mieli okazję wybić w dniu przedsprzedaży .05 Eth z ekskluzywnym przedmiotem dla ich kogutów dostępnym tylko dla nich.

Wszystkie awanturnicze koguty sprzedane podczas publicznej sprzedaży będą dostępne w sprzedaży za .06 Eth.

Dlaczego ta cena jest uczciwa? lul

Zespół uznał, że ta cena sprzedaży była najlepszym miejscem dla projektu tego kalibru, ponieważ pozwala na wejście do naszej społeczności za mniej niż wiele projektów, które są dziś bite. Fundusze uzyskane ze sprzedaży zostaną ponownie zainwestowane w projekt, aby zapewnić realizację planu działania z najwyższej jakości produkcją, technologią, wydarzeniami na żywo, a wszystko to z możliwością rozwoju w miarę nieuchronnych zmian na rynku.

Jaki jest rozmiar mennicy?

Całkowita podaż Rowdy Roosters w Coop wyniesie 8888

Czy są jakieś mechaniki, o których powinniśmy wiedzieć?

Gdy użytkownik kupi „Jajko”, poczeka 3 dni, aż wykluje się w „Rowdy Rooster”. W kooperacji użytkownicy będą mogli przeglądać swoje aktualnie posiadane koguty w uporządkowany i czytelny sposób. Do pierwszego włazu zupełnie nowego Koguta zostaną dołączone losowe atrybuty w oparciu o rzadkość specjalnie wybraną przez Drużynę Alfa.

Użytkownicy będą wtedy mogli edytować poszczególne koguty i kupować nowe przedmioty, które zostaną na stałe dołączone do tego NFT. Te przedmioty staną się częścią twojego ekwipunku lub plecaka Kogutów i z natury zwiększą wartość tego NFT. Niektóre elementy, na przykład kolory tła i rodzaj gatunku, będą tylko losowe i nie będzie można ich edytować. (kilka pozycji z kolekcji również będzie obowiązywać)

Ciekawą częścią tej funkcji, którą oferuje zespół, jest zaprogramowana formuła obliczania rzadkości. Rzadkość jest obliczana na podstawie ilości konkretnego przedmiotu, który jest aktualnie w obiegu na obecnych Kogutach w tym czasie. Ceny przedmiotów zostaną odzwierciedlone na podstawie rzadkości.

Trendy zostaną zapoczątkowane, a Koguty będą zmieniać swój wygląd, gdy wprowadzamy nowe przedmioty Do kurnika.

Czy Rowdy Rooster Collective planuje w przyszłości współpracę z innymi projektami NFT lub markami z prawdziwego świata?

Rynek RRC jest doskonałą okazją dla innych marek do współpracy i wejścia do metaświata poprzez niestandardową odzież i jedyne w swoim rodzaju przedmioty. Możliwości są nieograniczone, a zespół planuje zbadać wszystkie możliwości.

Linki do niezgody, społeczności itp.

Strona internetowa: https://rowdyrooster.io/ Instagram: https://www.instagram.com/rowdyrooster.io/ Twitter: https://twitter.com/RowdyRooster_io Dyskord: https://discord.gg/Mdp4fJeqqK

Źródło: www.nftculture.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy