24 dni temu

RocketX wchodzi w partnerstwo z eCash

RocketX wchodzi w partnerstwo z eCash

RocketX niedawno opublikował oficjalny post na swojej stronie internetowej, aby ogłosić partnerstwo z eCash. Partnerstwo ma na celu promowanie kryptowalut na całym świecie, jednocześnie czyniąc je bardziej dostępnymi dla nowych użytkowników.

Gdy tylko pojawiła się wiadomość, handlowcy szukali prognozy cenowej eCash . RocketX kładzie nacisk na transfery tokenów i swapy między łańcuchami jako globalny agregator płynności. W ciągu kilku sekund platforma oferuje dostęp do innych przedsięwzięć na zdecentralizowanych i scentralizowanych giełdach.

Agregator płynności obiecuje minimalne poślizgi i najlepsze stawki, jednocześnie pozwalając klientom zachować pełną kontrolę nad swoimi tokenami przy użyciu podejścia bez powiernictwa. Najnowsze osiągnięcie pozwoli RocketX ulepszyć swoją wymianę i zaoferować niskie opłaty, minimalny poślizg i najlepsze kursy podczas swapów.

Kiran Mannam, kierownik projektu RocketX, opowiedział o ostatnich wydarzeniach. Kiran wykazał wielkie podekscytowanie witając eCash, aby przyspieszyć rozwój RocketX. Przedsięwzięcie planuje również wiele dużych integracji w styczniu i lutym w celu obsługi XEC. Pomoże również użytkownikom uzyskać najlepsze stawki przy niższych opłatach za gaz w porównaniu do rynku. To znacznie zwiększy wartość propozycji RocketX, jednocześnie pomagając społeczności.

Zespół eCash również wykazał radość z dołączenia do ekosystemu RocketX. Zespół stwierdził, że są zachwyceni dołączeniem do przedsięwzięcia i jak umożliwi to ich społeczności uzyskanie najlepszych wrażeń.

Uważany za punkt kompleksowej obsługi dla potrzeb inwestowania wartości i handlu kryptograficznego, RocketX ma duże znaczenie na rynku. Pozwala użytkownikom handlować dowolnym tokenem wymienionym na dowolnej giełdzie, nawet bez ukończenia procesu rejestracji.

Jest to również pierwsze przedsięwzięcie, które pokryło lukę między wieloma łańcuchami za pomocą jednego kliknięcia Cross Chain Swaps. Właśnie dlatego połączenie eCash z RocketX wywołuje poruszenie w branży.

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy