10 dni temu

Rocket ma być notowany na giełdach, gdy wypuszcza swojego IDO Launchpad MVP.

Dzisiejsza analiza aktualnej akcji cenowej Cardano wygląda na niedźwiedzią. Na wykresie Point and Figure istnieją mocne dowody sugerujące, że nadchodzi zmiana w Cardano, która skłoniła inwestorów do zasiania większej liczby projektów opartych na Cardano.

Rocketpad i IDO Launchpad na blockchain Cardano kwitnie na niebie, gdy dzisiaj rozpoczyna się przedsprzedaż tokenów $Rocket. Aby wziąć udział, kliknij link: https://www.rocketpad.community/seed-sale-page

Rocketpad to platforma społecznościowa IDO zbudowana na blockchainie Cardano. Zasadniczo Rocketpad został stworzony, aby umożliwić start-upom i nowym firmom pozyskiwanie kapitału w celu skalowania ich działalności w sposób zdecentralizowany i przejrzysty.

Aby osiągnąć tę wzniosłą misję, zespół Rocketpad ma przyjemność ogłosić wydanie swojego MVP , Przedsprzedaż została ochrzczona „Historia, która się powtórzy”.

Ci, którzy nie mieli okazji dołączyć do sprzedaży nasion, mogą teraz dołączyć do projektu Rocketpad. W nadchodzących tygodniach Rocketpad ma być notowany na głównych giełdach, a wkrótce zostanie ogłoszone ogłoszenie.

Żeton użytkowy

$ ROCKET to token użytkowy ROCKETPAD, a jego wiele zastosowań jest opartych na Cardano Blockchain, który będzie zasilał ekosystem ROCKETPAD. Token $ ROCKET będzie używany jako token subskrypcji do nawigacji po naszym Rocketpad IDO Launchpad.

Wielokrotne przypadki użycia $Rocket są następujące:

Wyrzutnia:

Rocketpad tworzy uczciwą i całkowicie zdecentralizowaną platformę startową IDO, która przynosi korzyści posiadaczom tokenów. Użytkownicy zostaną dodani do białej listy na podstawie kwoty $ Rocket trzymanej w ich portfelu, im więcej $ Rocket użytkownik posiada, tym większe szanse na umieszczenie na białej liście.

Będziemy dbać o bezpieczeństwo społeczności i zniechęcać do wyciągania dywanów, korzystając z bezpiecznych aukcji. Weryfikacja krytycznych informacji, takich jak: Metryki dla projektu, kto za to odpowiada? Tokenomika, Przegląd i przykłady wykorzystania. Najnowsze aktualizacje programistyczne.

Podsumowanie bieżących wydarzeń i okolicznych społeczności zostałoby dokładnie sprawdzone.

Stawianie $Rakiety:

Staking polega na delegowaniu tokenów w portfelach na określony czas, aby uczestniczyć w zarządzaniu siecią. Staking jest powszechny w projektach Proof-of-Stake (PoS), które obejmują weryfikację transakcji w określonym protokole sieci, tworzenie nowego bloku i dystrybucję nowo wybitych monet jako nagrody za stakowanie.

Żetony są wycofywane z obiegu, a wydarzenie służy do gromadzenia dla nich wartości. Dlatego tokeny $ROCKET mogą być postawione w kontrakcie Staking, aby otrzymać więcej tokenów jako nagrodę.

Płynność:

Płynność to zdolność składnika aktywów do łatwej wymiany na inny bez wpływu na jego wartość. Tokeny $Rocket można wymieniać na inne tokeny w łańcuchu bloków, umożliwiając graczom dostarczanie płynności i tworzenie rynku.

Swappers pobierają niewielką opłatę za zakup $Rocket, a dostawcy płynności otrzymują w zamian za to zwrot depozytu.

Istnieje funkcja automatycznej płynności, która dodaje pewien procent każdej transakcji do kwoty dostarczonej płynności.

Spalenie tokena:

Rocketpad zaimplementuje w swoich funkcjach ręczne wypalanie tokenów. Spalanie tokenów polega na trwałym usunięciu istniejących tokenów $Rocket z obiegu.

Jest to dość dziwna funkcja w ekosystemie Cardano, w wyniku której $Rocket ma przewyższać innych.

Zarządzanie

$ Rocket to token użytkowy Rocketpad, który daje użytkownikom uprawnienia do głosowania i zarządzania. Jest to niezwykle ważne w sytuacji DeFi, gdzie wymagany jest bilans mocy. Możesz głosować na propozycje dotyczące IDO za pomocą tokenów $Rocket.

Rocket jako token zarządzania zapewnia, że ​​perspektywy uczestników blockchain są wysłuchane podczas podejmowania decyzji o współdebazie i zarządzaniu nią.

Te tokeny mogą być również używane do określania zasad regulujących sposób, w jaki blockchain przeprowadza transakcje i weryfikację blokową. Dlatego też możliwe jest użycie $Rocket do głosowania na łatki i aktualizacje dla bieżących programów.

Rocketpad zapewnia inwestorom gwarantowaną alokację. Ponieważ używają systemu wag puli, aby określić wielkość alokacji dla każdego uczestnika.

Krótko mówiąc, cel pozyskania środków na projekt dzieli się na zbiórkę wszystkich uczestników, z których każdy otrzymuje sprawiedliwy udział pod względem wagi swojej puli w stosunku do oryginału.

Wykorzystuje system Tier do określenia kwoty, do której jest się uprawniony do wniesienia wkładu. Na przykład osoby znajdujące się na najwyższym poziomie startera mogą gromadzić większe obciążenia puli, ponieważ znajdują się na najwyższym poziomie startera.

Innymi słowy, im wyższy twój poziom i tym więcej pieniędzy będziesz mógł wnieść do uruchomienia nowej inicjatywy.

Im większa waga puli, tym większy procent IDO, który możesz kupić w ADA Cardano. Więcej informacji na stronie : https://app.rocketpad.community/tier-system.html

𝐰𝐚𝐥𝐥𝐞𝐭𝐬:

Token $ROCKET jest natywnym tokenem Cardano, więc możesz wziąć udział, wysyłając ADA na adres przedsprzedażowy za pomocą dowolnego portfela obsługiwanego przez Cardano, który obejmuje między innymi poniższe elementy.

Portfel Yoroi

Portfel Daedalus

Portfel Adalit

Portfel Nami

Uchwyty do mediów społecznościowych:

Twitter: https://twitter.com/Rocketpad2

Telegram: https://t.me/RocketPadproject

Średni: https://medium.com/@RocketPad2

Facebook: https://www.facebook.com/RocketPad-Community-104445882033416

Strona internetowa: https://rocketpad.community/

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy