miesiąc temu

Prognoza ceny Ripple: XRP/USD prawdopodobnie spadnie poniżej poziomu 0,90 USD

Prognoza ceny Ripple – 26 grudnia

Prognozy cenowe Ripple pokazują, że XRP nie ma nieuchronnego wsparcia na rynku i może zacząć spadać.

Rynek XRP/USD

Kluczowe poziomy:

Poziomy oporu: 1,10 USD, 1,15 USD, 1,20 USD

Poziomy wsparcia: 0,75 USD, 0,70 USD, 0,65 USD

Przewidywanie ceny tętnienia

XRPUSD – wykres dzienny

W chwili pisania tego tekstu XRP/USD prawdopodobnie poprawi się w dół po dotknięciu oporu na poziomie 0,93 USD. Jednak byki mają teraz trudności ze znalezieniem wsparcia, ponieważ ruch w górę był po prostu zbyt stromy. Dlatego inwestorzy widzą, że XRP/USD prawie stracił wszystkie zyski osiągnięte kilka dni temu, ale byki mogą próbować zobaczyć odbicie w następnym pozytywnym ruchu.

Prognoza ceny Ripple: Ripple (XRP) gotowy do upadku Więcej

Wykres dzienny pokazuje, że cena Ripple koryguje się w dół po tym, jak wzrosła do oporu 1,07 USD, ale nie jest w stanie trafić na wyższy opór. Moneta prawdopodobnie znajdzie się poniżej 9-dniowej średniej kroczącej, ale oscyluje wokół wsparcia 0,91 USD. Jednak w momencie, gdy moneta słusznie nabierze wymaganego rozpędu, powinna odbić się i ponownie przetestować uformowany opór.

W tej chwili techniczny wskaźnik Relative Strength Index (14) jest skierowany na południe z liniami sygnałowymi skierowanymi w dół. W związku z tym, gdyby byki zwyciężyły nad niedźwiedziami, utrzymując cenę z powrotem powyżej 9-dniowych i 21-dniowych średnich kroczących; XRP/USD może wzrosnąć w kierunku poziomów oporu 1,10, 1,15 i 1,20 USD. Innymi słowy, jeśli niedźwiedzie pchną cenę poniżej średnich kroczących; cena może znaleźć się nisko na poziomach wsparcia odpowiednio 0,75, 0,70 i 0,65 USD.

W przeciwieństwie do Bitcoina, od kilku dni Ripple (XRP) konsoliduje się wokół 9-dniowych i 21-dniowych średnich kroczących, ale moneta jeszcze nie opadła poniżej dolnej granicy kanału, ponieważ byki mogą próbować wrócić do sklep. Podczas dzisiejszej sesji europejskiej moneta dotyka poziomu oporu 1848 SAT, inwestorzy mogą spodziewać się wzrostu ceny do poziomu oporu 2000 SAT i powyżej.

XRPBTC – Dzienny wykres

Jeśli jednak sprzedający pchną cenę w dół w kierunku dolnej granicy kanału, następny poziom wsparcia może znajdować się na 1800 SAT, a dalsze wsparcie można znaleźć na 1700 SAT i poniżej. Tymczasem techniczny wskaźnik Relative Strength Index (14) spada poniżej poziomu 60, sugerując sygnały niedźwiedzi.

Chcesz teraz kupić lub wymienić Ripple (XRP)? Zainwestuj w eToro!

68% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą

Czytaj więcej:

Źródło: insidebitcoins.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy