18 dni temu

Token REVU firmy Revuto ma stać się pierwszym natywnym tokenem Cardano sprzedawanym na scentralizowanych giełdach najwyższego poziomu

  • Token REVU firmy Revuto ma stać się pierwszym natywnym zasobem Cardano, który będzie notowany na giełdach CEX najwyższego poziomu.
  • Od 7 stycznia inwestorzy indywidualni będą mogli handlować REVU na giełdach KuCoin i Gate.io.
  • Revuto to startup typu blockchain, który opracowuje dApp do aktywnego zarządzania subskrypcjami, który pomoże ludziom zaoszczędzić pieniądze na swoich subskrypcjach.
Slika, ki vsebuje besede besedilo, naprava, nadzorna plošča

Opis je samodejno ustvarjen

Revuto znów tworzy historię

Revuto, blockchainowy start-up rozwijający dApp do zarządzania subskrypcjami, ogłosił, że jest gotowy do ponownego tworzenia historii poprzez umieszczenie tokena REVU na giełdach KuCoin i Gate.io. Podwójne notowanie jest tak historycznym wydarzeniem, że nie tylko będzie oznaczać scentralizowany debiut giełdowy Revuto, ale wraz z nim REVU stanie się również pierwszym w historii rodzimym aktywem Cardano, który będzie notowany i sprzedawany na scentralizowanych giełdach poziomu 1. Dyrektor generalny i współzałożyciel Revuto, Vedran Vukman, podkreślił, że to ich firma była pierwszym ICO na Cardano i że udało im się osiągnąć rekordowy wzrost w ciągu ostatnich 4 miesięcy. Niemniej jednak nic nie zostało pospieszne, a projekt został skontrolowany przez jedną z wiodących firm zajmujących się bezpieczeństwem blockchain, powiedział Vukman:

„Jesteśmy dumni, że ponownie tworzymy historię dzięki REVU, po tym, jak byliśmy pierwszym ICO, opublikowaliśmy pierwszy portfel Cardano lite i pobiliśmy rekordy wraz z naszym wzrostem – teraz jesteśmy pierwszymi, którzy wymieniają się na CEX poziomu 1, KuCoin i Gate.io. Proces obejmował wiele otwarć prawnych dla naszego tokena użytkowego, od czołowych firm prawniczych, w tym przepisów zarówno amerykańskich, jak i unijnych, z audytami w toku i prowadzonymi przez globalnego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa blockchain. Nawiązaliśmy również współpracę ze Skynet Trading w zakresie rozwiązań płynnościowych klasy instytucjonalnej. Nasz etos to praca tylko z najlepszymi; aby zapewnić naszym klientom i inwestorom najlepsze produkty i zwroty. Może to potrwać dłużej i często jest trudniejsze – ale to właściwy sposób na budowanie długoterminowej wartości”.

Revuto oferuje łatwy sposób zarządzania wszystkimi subskrypcjami w jednym miejscu

Revuto to aktywny dApp do zarządzania subskrypcjami oparty na Cardano. Ma na celu pomóc ludziom zaoszczędzić pieniądze na subskrypcjach, oferując użytkownikom łatwy sposób na wstrzymywanie i ponowne uruchamianie subskrypcji w razie potrzeby, za pomocą jednego kliknięcia. Aplikacja oferuje również przejrzysty przegląd wszystkich Twoich subskrypcji w jednym miejscu, co pozwala nigdy nie subskrybować usług, gdy nie możesz z nich korzystać. Ponieważ większość dostawców strumieniowego przesyłania muzyki i filmów, studiów gier, twórców oprogramowania, a nawet sprzedawców internetowych, przechodzących na format subskrypcji, Revuto ma jedną wielką zaletę – rozwiązuje rzeczywisty problem. Prawdopodobnie pozwoli to REVU zachować stabilność niezależnie od warunków na rynku kryptowalut.

Giełda kryptowalut KuCoin, która niedawno osiągnęła historyczny kamień milowy 10 milionów zarejestrowanych użytkowników , jest dumna z tego, że jest pierwszą platformą handlową critpo, która wymienia REVU i pochwaliła zespół pracujący nad projektem:

„Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy w czołówce innowacji kryptograficznych – i właśnie to robimy jako pierwsi na liście REVU. Zespół, projekt i podstawy są znakomite i cieszymy się, że możemy dołączyć do nich w tej podróży”.

Użytkownicy i inwestorzy również zaczęli już dostrzegać wartość produktu Revuto. Po zebraniu 10 milionów dolarów w ciągu kilku minut za pośrednictwem ICO w maju 2021 roku, firma zgromadziła ponad 3 miliony wczesnych rejestracji w aplikacji. Od sierpnia ponad 300 000 użytkowników na całym świecie zarejestrowało się w Revuto, zdobywając nagrodę za najszybciej rozwijający się produkt konsumencki na niedawnym World Blockchain Summit w Dubaju.

Przyszłe funkcje Revuto

Obecnie firma przygotowuje się do uruchomienia własnych Wirtualnych Kart Debetowych, aby w łatwy sposób zarządzać sezonowością subskrypcji. Ponadto karty debetowe pozwolą użytkownikom płacić za subskrypcje za pomocą natywnych tokenów Cardano. Jeszcze w tym roku Revuto planuje uruchomić pule płynności na potrzeby mikropożyczek i pożyczek. Korzystając z tej funkcji DeFi w przypadku subskrypcji, użytkownicy Revuto, którzy zapewniają płynność innym użytkownikom Revuto, będą mogli zarabiać, w rezultacie płacąc mniej za swoje subskrypcje, niż zapłaciliby, gdyby użyli pieniędzy fiducjarnych do uregulowania należnej kwoty.

Źródło: coincheckup.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy