16 dni temu

Revuto REVU zostaje pierwszym tokenem Cardano-Native na liście na dwóch giełdach kryptowalut najwyższego poziomu

Dostępność na giełdach detalicznych w celu zwiększenia globalnej widoczności REVU

Dzisiaj, startup Revuto ogłosił nadchodzącą giełdę swojego tokena REVU na KuCoin i Gate.io, która rozpocznie się 7 stycznia 2022 r. Dzięki temu najnowszemu posunięciu token REVU firmy Revuto stanie się pierwszym natywnym aktywem Cardano zapewniającym przestrzeń na dwóch największych scentralizowanych giełdach (CEX) w tym samym czasie

Revu żeton będzie odgrywać kluczową rolę w umożliwianiu użytkownikom wykorzystać moc krypto i Defi na blockchain Cardano. Revuto dApp został zaprojektowany z myślą o oszczędzaniu pieniędzy użytkowników, niezależnie od warunków panujących na rynku kryptowalut. Co więcej, token REVU umożliwi również użytkownikom uczestnictwo w nadchodzącym zakresie usług DeFi platformy

Według Vedrana Vukmana, dyrektora generalnego i współzałożyciela Revuto, „Jesteśmy dumni, że ponownie tworzymy historię z REVU, po tym, jak byliśmy pierwszym ICO, opublikowaliśmy pierwszy portfel Cardano lite i pobiliśmy rekordy w naszym rozwoju – teraz jesteśmy pierwszymi, którzy wymieniają na CEX poziomu 1, KuCoin i Gate.io.

Dodaje: „Proces obejmował wiele otwarć prawnych dla naszego tokena użytkowego, od czołowych firm prawniczych, w tym ustawodawstwa USA i UE, z trwającymi audytami i prowadzonymi przez światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa blockchain. Nawiązaliśmy również współpracę ze Skynet Trading w zakresie rozwiązań płynnościowych klasy instytucjonalnej. Nasz etos to praca tylko z najlepszymi; aby zapewnić naszym klientom i inwestorom najlepsze produkty i zwroty. Może to potrwać dłużej i często jest trudniejsze – ale to właściwy sposób na budowanie długoterminowej wartości”.

Wykorzystanie Blockchain do rozwiązywania rzeczywistych problemów

W przeciwieństwie do niezliczonych innych rozwiązań płatności opartych na blockchain, Revuto oferuje kompleksowe rozwiązanie do zarządzania subskrypcjami, spełniające natychmiastowe rzeczywiste przypadki użycia. Zaprojektowany z myślą o przejrzystości, łatwości dostępu i bezpieczeństwie, Revuto dApp zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad ich funduszami i subskrypcjami.

Jako jeden z najszybciej rozwijających się startupów fintech w 2021 r., platforma Revuto maksymalizuje wartość istniejących subskrypcji użytkowników, upraszczając proces płatności i zarządzania subskrypcjami. Umożliwia użytkownikom zaoszczędzenie pieniędzy na niechcianych kosztach subskrypcji, dając użytkownikom swobodę zatwierdzania płatności, odkładania płatności oraz blokowania subskrypcji i innych płatności cyklicznych w razie potrzeby, także z jednego pulpitu nawigacyjnego i w ciągu kilku sekund.

Revuto dApp pomaga użytkownikom zebrać wszystkie swoje subskrypcje od wielu dostawców usług, takich jak Adobe, Netflix, Shopify i wielu innych. Każdy z nich jest podzielony na poszczególne kategorie, takie jak rozrywka, edukacja i biznes, co umożliwia użytkownikom sprawniejsze i wydajniejsze zarządzanie swoimi subskrypcjami.

Revuto dApp rozszerzy również swoją ofertę, aby zapewnić dostęp do szerszego zakresu funkcji DeFi w nadchodzących miesiącach dla swojej społeczności. Użytkownicy będą mogli generować dodatkowe zyski, używając swoich tokenów REVU do obstawiania, mikropożyczek , zapewniania płynności i kilku innych produktów DeFi.

Źródło: www.crypto-news-flash.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy