20 dni temu

Rozwiązanie do zarządzania subskrypcjami Revuto przygotowuje się do podwójnego wystawiania na giełdach pierwszego poziomu

Pierwszy natywny zasób Cardano, Revu, będzie notowany na scentralizowanych giełdach Tier 1, w tym Kucoin i Gate.io, 7 stycznia 2022 r. Revuto to Cardano dApp, który zarządza subskrypcjami dla klientów, wykorzystując blockchain, głównie defi. Do tej pory zdobył już ponad 3 miliony wczesnych rejestracji, co czyni go jednym z wiodących startupów fintech na całym świecie. Obecnie kampania wczesnej rejestracji została wstrzymana.

aukcja revuto kucoin

Czy model subskrypcji Revutos zmienia zasady gry?

Revuto oferuje cykliczne płatności za subskrypcje w różnych kategoriach, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla dzisiejszego rozwijającego się rynku na żądanie. Firma zarządzająca subskrypcjami, popularnie znana jako Revuto, obsługująca pierwszy portfel mobilny Cardano, odnotowała niesamowity wzrost w ciągu czterech miesięcy od swojego powstania.

Teraz układa opłatę, umieszczając REVU, natywny token Revuto na dwóch scentralizowanych giełdach. Wraz z wczesnym sukcesem ekonomii subskrypcji, coraz więcej tradycyjnych firm przyjmuje model subskrypcji.

Revuto: Cardano dAppp, który podniósł 10 mln w kilka minut

Revuto na początku swojej działalności podniosło 10 mln w ciągu kilku minut podczas ICO. Revuto's chce zrewolucjonizować sposób, w jaki klienci oszczędzają energię, czas i pieniądze poprzez spersonalizowany pulpit zarządzania subskrypcjami.

Revuto to dApp oparty na Cardano, który wykorzystuje kryptowaluty, aby pomóc użytkownikom w zarządzaniu i opłacaniu subskrypcji kart debetowych i kredytowych. Ostatecznym celem jest pomoc użytkownikom w lepszym zarządzaniu subskrypcjami, a także próba zaoszczędzenia pieniędzy.

Zrozumieć Revuto w prostych słowach

W naszym codziennym życiu wszyscy średnio wydajemy pieniądze na co najmniej 2-3 subskrypcje miesięcznie, a potem zapominamy, która karta została użyta na której stronie.

Zanim się dowiemy, jest już za późno. Kwota za kolejny miesiąc jest już odjęta. Dzięki ekonomii subskrypcji Revuto możesz temu zapobiec, a w rezultacie możesz zaoszczędzić pieniądze. Każdy zaoszczędzony grosz to jeszcze jeden zarobiony grosz.

Główny problem polega na tym, że nadal marnujemy pieniądze na subskrypcje, których nie anulujemy, pułapki na bezpłatne okresy próbne, a także na subskrypcje, z których nawet nie korzystamy konsekwentnie i/lub o których zapominamy. Wielu tutaj płaci za subskrypcje wieloma kartami (debetowymi/kredytowymi) i jest bardziej niż kiedykolwiek prawdopodobne, że nie pamiętamy, kogo wydajemy, kiedy proponujemy zapłacić, a także ile mamy wydatki.

W tym sensie Revuto pomogłoby użytkownikowi w opłaceniu kosztów subskrypcji po niższych kosztach niż przy użyciu własnych kart debetowych lub kredytowych, przenosząc użytkowników do tokena Cardano Native, którym jest REVU.

Klienci Revuto mogliby dodawać płynność innym klientom Revuto w terminie (terminach) subskrypcji, a także zarabiać pieniądze, pracując dla nich, na przykład umieszczając tokeny REVU w pulach płynności w celu generowania zysku.

Oficjalne oświadczenie Zespołu ds. Notowania REVU

„Po wydaniu pierwszego mobilnego portfela Cardano, a także pobiciu rekordów dzięki naszemu ogromnemu wzrostowi, stajemy się pierwszymi, którzy wymieniają się na CEX poziomu 1, KuCoin, a także Gate.io z REVU” – powiedział zespół.

Różne prawne otwarcia dla naszego tokena użytkowego zostały uzyskane od wiodących firm prawniczych, obejmujących zarówno przepisy amerykańskie, jak i unijne, a audyty są obecnie w toku i są nadzorowane przez światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa blockchain. Powiedzieli również, że połączyli siły ze Skynet Trading, aby zapewnić płynność na poziomie instytucjonalnym.

Naszym celem jest praca tylko z najlepszymi, aby zapewnić najlepsze produkty oraz zwroty naszym klientom i inwestorom. Może to potrwać dłużej i stanowić większe wyzwanie, ale jest to najlepsza metoda tworzenia długoterminowej wartości”. Vedran Vukman, CEO i współzałożyciel Revuto, dodał swoją szczerą opinię.

REVU będzie dostępny do zakupu przez wszystkich Inwestorów Indywidualnych

Inwestorzy indywidualni mogliby kupić REVU na KuCoin, a także Gate.io, które rozpoczną się od 7 stycznia 2022 r. Jeśli chcesz kupić tokeny Revu, zarejestruj się na Kucoin już teraz.

Źródło: cryptobullsclub.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy