16 dni temu

Revuto przekracza kluczowy kamień milowy, ponieważ token REVU zabezpiecza pozycje na dwóch wiodących CEX

Podczas gdy model ekonomiczny oparty na subskrypcji umożliwił firmom czerpanie ze stałych i przewidywalnych strumieni przychodów, zarządzanie wieloma subskrypcjami szybko staje się skomplikowane dla konsumentów. Jednocześnie firmy coraz częściej (i celowo) utrudniają rezygnację z subskrypcji, co jeszcze bardziej utrudnia konsumentom śledzenie swoich subskrypcji i związanych z nimi płatności.

Wraz z rosnącą ekonomią subskrypcji w tempie 100% rok do roku, zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązanie do zarządzania subskrypcjami jest w punkcie krytycznym. Startup Blockchain, Revuto, niedawno wprowadził pierwszy dApp zbudowany na blockchain Cardano w przestrzeni subskrypcji, aby rozwiązać ten problem. Revuto dApp wykorzystuje moc Cardano, aby zaoferować użytkownikom większą kontrolę nad ich subskrypcjami i powiązanymi płatnościami.

Podejmując swoją misję rozwiązywania rzeczywistych problemów za pomocą technologii blockchain przy jednoczesnym przyspieszeniu adopcji głównego nurtu, zespół Revuto ogłosił umieszczenie swojego natywnego tokena REVU na dwóch wiodących scentralizowanych giełdach. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem, token REVU będzie notowany na Gate.io i KuCoin w tym samym czasie 7 stycznia 2022 r., co oznacza pierwszą instancję, w której natywne aktywa Cardano notowane są jednocześnie na dwóch znanych giełdach.

Cardano-Native Token zapewnia użytkownikom świat możliwości

Dzięki tej liście CEX użytkownicy detaliczni będą kupować token REVU za pośrednictwem tych giełd, pomagając Revuto dApp poszerzyć bazę klientów. Korzystając z tokena Cardano-native REVU, użytkownicy będą mogli płacić za swoje subskrypcje za pomocą krypto. Revuto dApp pozwala również użytkownikom zatwierdzać, blokować i odkładać usługi subskrypcji i płatności w razie potrzeby – wszystko to z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Token REVU będzie stanowił serce ekosystemu Revuto, umożliwiając użytkownikom płacenie za subskrypcje lub korzystanie z wielu możliwości generowania zysków, zwrotu gotówki i nagród. Może być również używany jako zabezpieczenie dostępu do mikropożyczek w ramach funkcji DeFi Revuto dApp, takich jak mikropożyczki i pożyczki. Oprócz wykorzystania do płatności za subskrypcję i generowania zysków, token REVU będzie odgrywał kluczową rolę jako token zarządzania ekosystemem Revuto poprzez obstawianie.

Co więcej, ekosystem Revuto został zaprojektowany tak, aby był zrównoważony niezależnie od warunków na rynku kryptowalut, zapewniając użytkownikom dodatkową elastyczność w zarządzaniu subskrypcjami i płaceniu za nie bez ciągłej troski o zmienność. Od momentu powstania platforma zgromadziła już znaczną bazę użytkowników, zdobywając pożądaną nagrodę za najszybciej rozwijający się produkt konsumencki na Światowym Szczycie Blockchain w Dubaju w 2021 roku.

Komentując listę CEX, Vedran Vukman, dyrektor generalny i współzałożyciel Revuto, komentuje: „Jesteśmy dumni, że z REVU ponownie tworzymy historię! Po byciu pierwszym ICO, opublikowaniu pierwszego portfela Cardano lite i pobiciu rekordów wraz z naszym wzrostem – jesteśmy teraz pierwszymi, którzy wymieniają się na CEX poziomu 1, KuCoin i Gate.io. Proces obejmował wiele otwarć prawnych dla naszego tokena użytkowego, od czołowych firm prawniczych, w tym ustawodawstwa USA i UE, z audytami w toku i prowadzonymi przez globalnego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa blockchain.

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy