15 dni temu

Gigant handlu detalicznego H&M obala pogłoskę o otwarciu sklepu w Metaverse, we współpracy z Ceek

Duża firma modowa H&M zaprzeczyła pogłoskom, że otwiera sklep w metawersie. Według fałszywych raportów klienci mogli chodzić po sklepie i kupować produkty w metaverse Ceek.

H&M zaprzecza plotkom o Metaverse i współpracy z Ceek

Kilka dużych publikacji poinformowało w poniedziałek, że detaliczny gigant odzieżowy H&M otworzył sklep 3D w metawersie, w tym Economic Times i Mashable India .

H&M (Hennes & Mauritz) to duża firma modowa i projektowa, która ma 53 rynki internetowe i sklepy na 75 rynkach na całym świecie. H&M to jedna z największych marek odzieżowych na świecie, która według stanu na 30 września 2021 r. ma 4856 sklepów na całym świecie. Jej największymi rynkami są Niemcy, USA, Wielka Brytania, Francja, Szwecja, Rosja, Włochy i Holandia.

Jednak firma zaprzeczyła doniesieniom, że otwiera sklep w metaverse. Kiedy Bitcoin.com News zapytało te wiadomości, rzecznik H&M wyjaśnił:

Chcielibyśmy potwierdzić, że H&M nie otwiera obecnie sklepu w Metaverse.

Według fałszywych doniesień firma powiedziała, że ​​klienci będą mogli chodzić po sklepie, wybierać produkty, które chcą, i kupować je w uniwersum Ceek City. Płatności należy dokonywać za pomocą tokenów ceek (CEEK).

Środowiska wirtualnej rzeczywistości Ceek są zarządzane przez inteligentne kontrakty w Binance Smart Chain (BSC), szczegóły jego strony internetowej.

Ponadto fałszywe doniesienia twierdzą również, że klienci będą mogli później zamawiać ubrania widziane w sklepie H&M Metaverse w fizycznych sklepach.

Plotka z H & M otwiera sklep w metaverse następnie do tweet przez oficjalne konto na Twitterze Ceek 7 grudnia ubiegłego roku. Firma poinformowała, że ​​stworzyła „koncept VR store”, który zostanie zaprezentowany H&M.

Jednak rzecznik H&M powiedział Bitcoin.com News:

Nie współpracujemy też z Ceek.

Oficjalne konto Ceek na Twitterze wyjaśniło następnie w poniedziałek: „Sklep H&M w metaverse Ceek był tylko koncepcją zaprezentowaną H&M, a nie rzeczywistym sklepem wirtualnym. Prowadzimy rozmowy z pracownikami H&M, aby to urzeczywistnić, ale to nie jest coś, co jest rzeczywistością na razie”.

Czy uważasz, że H&M powinien otworzyć sklep w metawersie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: news.bitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy