12 dni temu

Prawdziwy handel pomaga inwestorom zrozumieć kryptowalutę

Real Life Trading, który już ugruntował swoją pozycję światowego lidera w dziedzinie edukacji giełdowej, uruchomił nowy kurs online, który obiecuje pomóc tym, którzy są zaintrygowani kryptowalutą, ale nie są pewni, jak z powodzeniem nią handlować. Kluczem do strategii przedstawionej w kursie, wyjaśnia współzałożyciel i dyrektor generalny Real Life Trading, Jerremy Newsome, jest chęć bycia „płatnym” podczas angażowania się w kryptowaluty.

„Rozumiem, że handel krypto jest majestatycznie przyjemny, ponieważ jest niesamowicie szybki i wybuchowy” – wyjaśnia Newsome. „Ale w przypadku kryptowalut musisz być 'płatny'. I przeliteruję to na „y”, aby przypomnieć ci, że twoje inwestycje w kryptowaluty „zapłaci” ci tylko wtedy, gdy będziesz „płatny”.

Real Life Trading oferuje szeroką gamę kursów dotyczących handlu akcjami, w tym kursy obejmujące handel dzienny, handel kontraktami terminowymi, handel opcjami i hedging z opcjami, z których wszystkie promują filozofię, że każdy ma wystarczająco dużo czasu, wystarczająco dużo pieniędzy i wystarczająco dużo inteligencji, aby handlować z powodzeniem na giełdzie.

Badania dotyczące stanu inwestowania w kryptowaluty ujawniają, że zdecydowanie istnieje potrzeba kursu „Kryptowaluty” Real Life Trading, nawet wśród tych, którzy już inwestują. Niedawne badanie wykazało, że ponad 10 procent osób, które już inwestują w kryptowaluty, przyznaje, że „nie ma dużej wiedzy” na ten temat. Ponadto pokazuje, że 60 procent tych, którzy są ciekawi handlu kryptowalutami, jest „niezbyt kompetentni” lub „w ogóle nie mają wiedzy”.

Kurs Real Life Trading, który obiecuje wyjaśnić, jak stworzyć solidne, precyzyjne i zwięzłe plany handlu, uczy o koncepcjach praktykowanych przez Newsome podczas kilku lat handlu kryptowalutami.

„Obiecałem światu, że nie stworzę programu dotyczącego kryptowalut, dopóki nie będę miał co najmniej dwóch lat doświadczenia w opłacalnym handlu kryptowalutami” – wyjaśnia Newsome. „Te dwa lata minęły i czuję się pewnie, ucząc tego, czego się nauczyłem o tym, jak obliczać ryzyko, gdzie kupować, z jakich ram czasowych najlepiej korzystać i nie tylko”.

Kurs, który obejmuje osiem godzin zajęć online, rozpoczyna się od wyjaśnienia technologii blockchain, na której zbudowane jest krypto, a następnie wyjaśnia proces i strategie kupowania i sprzedawania, a następnie przedstawia przemyślenia na temat przyszłych perspektyw kryptowalut i innych zasobów cyfrowych.

Kurs omawia również różne rodzaje kryptowalut, jednak Newsome zachęca swoich uczniów, aby nie „nadmiernie różnili się”, jeśli chodzi o monety, w które inwestują.

„Przez pierwsze dwa lata Twojej przygody z inwestowaniem w kryptowaluty polecam skupić się na jednym do pięciu różnych rodzajów monet i kupować tylko te, powtarzane, co tydzień lub co miesiąc”, wyjaśnia Newsome. „Zdecydowanie zbyt wiele osób kupuje 300 różnych tokenów i monet na czterech różnych giełdach, mając nadzieję na trafienie wielkiego zwycięzcy. Lepszą strategią jest skupienie się na 30 do 40 procentach zysków i zwrotów na większych monetach”.

Dla tych, którzy potrzebują pomocy w nawigacji po swojej pierwszej transakcji kryptograficznej lub bardziej zaawansowanych traderów zainteresowanych poznaniem strategii „piramidowania w” Real Life Trading, więcej informacji na temat kursu można znaleźć na stronie www.reallifetrading.com.

Źródło: www.crypto-news-flash.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy