15 dni temu

Real Estate Crypto ujawnia swój program charytatywny na kilka tygodni przed publiczną przedsprzedażą

NerveFlux rozszerza swój przypadek użycia poza pomost między kryptowalutami a nieruchomościami, ujawniając swój cel programu charytatywnego, jakim jest sadzenie miliona drzew. Drzewo do posadzenia i oznakowania dla każdego posiadacza adresu portfela.

Ponieważ inwestorzy kryptowalut pozostają sceptycznie nastawieni do obecnego stanu rynku, NerveFlux, projekt kryptograficzny, wspierany przez zarejestrowaną firmę, zaprezentował swój program charytatywny na kilka tygodni przed publiczną przedsprzedażą. NerveFlux przekroczył liczbę subskrypcji w ramach sprzedaży prywatnej i zakończył się sukcesem w sprzedaży publicznej (na białej liście).

NerveFlux jest pewien, że może wypełnić lukę między kryptowalutami a nieruchomościami, umożliwiając posiadaczom kryptowalut inwestowanie w nieruchomości bez konieczności zamiany kryptowaluty na fiat. NerveFlux ma na celu umożliwienie płynnego inwestowania w nieruchomości za pomocą kryptowalut.

Mario Ljubicic jest dyrektorem generalnym NerveFlux, rozmawiając z urodzonym w Chorwacji dyrektorem generalnym, powiedział: „rozumiejąc fakt, że rozwiązanie NerveFlux jest o 5 lat do przodu w przestrzeni kryptograficznej, wprowadzamy potrzebne innowacyjne rozwiązanie praktycznego problemu, który napotkał sektor kryptograficzny od ponad dekady. Inwestowanie i uczestnictwo w naszej przedsprzedaży Publicznej przyjść 14 stycznia th, 2022 na PinkSale starterze należy postrzegać jako szansę być wczesnym ptaka. NerveFlux nie jest bramką płatniczą ani platformą inwestycyjną. NerveFlux Marketplace zapewni niezbędny mechanizm technologiczny, aby usprawnić szybkie i bezproblemowe zakupy lub sprzedaż nieruchomości bezpośrednio za pomocą kryptowalut.”

Wraz z genezą Bitcoina, Satoshi Nakamoto ma nadzieję, że technologia blockchain rozwiąże rzeczywiste problemy, tworząc wartość dla sektora kryptowalut. W miarę jak krypto staje się coraz bardziej akceptowalne, tworząc nowych milionerów na całym świecie, przepaść między kryptowalutami a nieruchomościami powiększa się, pozostawiając posiadaczy kryptowalut na łasce banków. Wraz ze wzrostem rynku kryptowalut przepaść stała się tak oczywista, że ​​większość inwestorów została rozbita. NerveFlux jest tutaj, aby wypełnić tę lukę, umożliwiając bezpośrednie inwestycje w krypto-nieruchomości, jednocześnie chroniąc przepisy i wymagania prawne, współpracując z władzami lokalnymi w dowolnej lokalizacji.

W świecie borykającym się z nadzwyczajnymi sytuacjami klimatycznymi i kryzysami środowiskowymi, projekty kryptograficzne mogą zwiększyć wartość ich projektu, stając się zielonymi. Działalność charytatywna odgrywa znaczącą rolę w każdej branży, która dba o planetę Ziemię.

Urodzony w Niemczech dyrektor ds. marketingu NerveFlux, Juergen Hildebrandt, powiedział: „w przeciwieństwie do Bitcoina i innych czołowych kryptowalut, Nerve nie jest kryptowalutą, którą można wydobywać. Nerw to zielony Znak. Program Nerve Charity przyczyni się do walki ze zmianami klimatycznymi i pomoże zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych”.

Mówiąc dalej, Juergen Hildebrandt powiedział: „Nasz program charytatywny jest przykładem użycia, który daje wartość jego posiadaczom. Za każdy adres portfela, który trzyma Nerve przez ponad 120 dni, zostanie posadzone drzewo z oznaczonym adresem portfela. Będziemy sadzić drzewa w różnych krajach świata. Każdy może przyczynić się do naszego programu charytatywnego, posiadając Token Nerwowy. Naszym długoterminowym celem jest posadzenie miliona drzew”.

Nerw Public Przedsprzedaż jest planowana na 14 stycznia 2022 r Th, więcej informacji można NerveFlux oficjalnej stronie https://nerveflux.io .

Źródło: blockonomi.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy