miesiąc temu

Token RARI zapewnia kompletny raport na temat tworzenia i sprzedaży grafiki w NFT Crypto

Nowo wydany raport Rariup wyjaśnia różne aspekty tokena RARI i procesu artystów cyfrowych korzystających z Rarible, zdecentralizowanego rynku NFT i platformy menniczej, do tworzenia i sprzedaży tokenizowanych dzieł sztuki. Rynek Rarible łączy sprzedawców i kupujących, umożliwiając artystom cyfrowym i producentom sprzedaż NFT.

Rariup bezpłatnie udostępnił raport opinii publicznej. Jest otwarty dla ogółu społeczeństwa, liderów branży kryptowalutowej i dla wszystkich zainteresowanych monetą RARI.

Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do rozwijającego się rynku NFT bez konieczności kupowania sztuki cyfrowej, nabywając token RARI. Właściciele RARI mają możliwość głosowania na pomysły, które mają wpływ na Rarible. RARI to token ERC20 Ethereum, co oznacza, że ​​został stworzony w sieci Ethereum.

Autor raportu, Muliadi Sia, uważa, że ​​korzystając z Rarible, wszyscy artyści mogą dodawać do swojej pracy wszelkiego rodzaju dodatkowe informacje, takie jak obrazy w wysokiej rozdzielczości.

Artyści mają swobodę tworzenia inteligentnych kontraktów, które zapewniają im uzyskanie tantiem, jeśli dzieło sztuki zostanie sprzedane innej stronie.

Zainteresowane strony mają dostęp do bezpłatnej kopii raportu na stronie https://rariup.com/.

Rariup to strona z wiadomościami o kryptowalutach poświęcona monecie RARI. Witryna z wiadomościami jest przeznaczona wyłącznie dla fanów RARI i użytkowników zainteresowanych kupnem i sprzedażą monet kryptowalut oraz inicjatywami NFT.

Ponieważ RARI odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu i administrowaniu platformą Rarible NFT, ma możliwość stworzenia takiego raportu na temat tokenów RARI ze względu na swoją wyjątkową pozycję w branży.

Celem raportu jest umożliwienie artystom cyfrowym dokonywania transakcji stokenizowanych dzieł sztuki. Co więcej, informuje czytelników o otwarciu Rrible, prostego i bezpłatnego w użyciu dla każdego, umożliwiając osobom bez doświadczenia w kodowaniu generowanie NFT i po prostu sprzedawanie ich na rynku.

Rzadko osiąga lepsze wyniki niż inne rynki kryptowalut NFT w sposób ciągły. Dla artystów cyfrowych, którzy chcą skomercjalizować swoją pracę, rynek NFT oferuje raj. Jest to możliwe dzięki Rarible i jego tokenowi RARI. Centrum RARI regularnie publikuje raporty za pomocą swojej platformy.

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy