19 dni temu

QuickSwap uruchamia pulę smoczego syropu na kule

Kolejny krok naprzód w dominacji blockchain przez Orbs , którzy szybko nawiązują współpracę ze wszystkimi głównymi sieciami warstwy 1 i 2 oraz tworzą kluczowe integracje z wieloma giełdami i platformami. Najnowsze wieści pochodzą z QuickSwap, który uruchomił pulę Dragon's Syrup for Orbs, która wydaje się obecnie jedną z najsłodszych rzeczy w sferze obstawiania.

Oto jak to działa:

Posiadacze kul mogą teraz umieszczać swoje zasoby w środku ORBS Pools ' w QuickSwap, aby zdobyć tokeny dostawcy płynności jako nagrodę, a także otrzymają 0,25% udziału we wszystkich opłatach transakcyjnych przeprowadzanych w ramach puli. Dzięki tym tokenom LP użytkownik może zaangażować się w szybkie wydobywanie płynności, aby uzyskać drugie źródło pasywnego dochodu za pośrednictwem QUICK. Stąd użytkownik może postawić te tokeny QUICK w Dragon's Lair w zamian za dQuick, który następnie daje użytkownikom część wszystkich opłat transakcyjnych generowanych przez QuickSwap.

Wykonując te trzy kroki, użytkownik ma możliwość otrzymania dużej ilości tokenowych nagród na wiele sposobów. Jeden z nich pochodzi z farmy $dQuick, obok istniejących stawek z puli ORBS.

Oto, co Orbs miał do powiedzenia na temat rozwoju: „Jesteśmy podekscytowani tą specjalną premierą QuickSwap's Dragon's Syrup, ponieważ oczekuje się, że wesprze i wzmocni pozycję Orbs w przestrzeni DeFi, a także zwiększy ekspozycję projektu Orbs na wielokąt ekosystem.”

Najsłodsza rzecz w smoczym syropie

QuickSwap to zdecentralizowana giełda, która działa w sieci Polygon i obiecuje tańsze i szybsze transakcje na ETH. To natywny token QUICK jest tokenem zarządzania dla praw głosu i obstawiania udziału w opłatach transakcyjnych na popularnej giełdzie.

„Dragon's Syrup” umożliwia posiadaczom tokenów $QUICK obstawianie swoich tokenów jako $dQUICK (otrzymują je po zdeponowaniu pul stawki QUICK intro, aby zarobić tokeny, które są wymienione na QuickSwap. Wartość jego tokenów $dQuick rośnie wraz z Opłaty transakcyjne są generowane na DEX.Ci, którzy używają Dragon's Syrup, mogą rozpowszechniać swoje tokeny QUICK wśród graczy, zyskując w ten sposób dodatkowe źródło zysku.

Źródło: coincheckup.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy