15 dni temu

CEO Proton wyjaśnia, w jaki sposób Bitcoin uniezależnia ludzi od scentralizowanego systemu

Dyrektor generalny firmy Proton wyjaśnił, w jaki sposób Bitcoin oddala ludzi od kontroli wielkich firm technologicznych i eliminuje potencjalne ryzyko manipulacji.

Proton to firma technologiczna, która jest powszechnie znana z obsługi szyfrowanych systemów pocztowych. Andy Yen, dyrektor generalny Proton, jest oddany dostarczaniu usług skoncentrowanych na prywatności, aby świat mógł z pełnym zaufaniem przyjąć tę technologię.

Niedawno dyrektor generalny Proton pojawił się w wywiadzie, w którym docenił obecność Bitcoina jako najlepszego wyboru dla ludzi, aby pozostać z dala od jakiegokolwiek scentralizowanego systemu finansowego.

Andy powiedział, że jego firma Proton od dawna jest wielkim fanem Bitcoina. A także zasugerował, że ich system roboczy ma wiele podobieństw do systemu prywatności Bitcoin.

Co więcej, Andy powiedział, że ludzie są pod kontrolą wielkich firm finansowych. I przeciwko tym rzeczom, chcemy wyrwać ludzi spod kontroli, naciskając na przyjęcie branży kryptograficznej, a także akceptujemy płatności w kryptowalutach.

„Wspieramy również krypto i wspieramy je jako metodę płatności. Osobiście chciałbym widzieć więcej adopcji kryptowalut, ponieważ uważam, że jest to coś, co prowadzi nas do świata, w którym sprawy są mniej scentralizowane”

Andy zwrócił również uwagę, że duże firmy technologiczne mogą powodować duży problem dla ludzi. Duże firmy, takie jak Google, Facebook, mogą próbować manipulować światem swoimi wrażliwymi danymi. Dlatego starają się trzymać z dala od tego rodzaju dużych firm, a także trzymać ludzi z dala od takich rzeczy dzięki biznesowi skoncentrowanemu na prywatności.

„Z perspektywy Protona nasz model biznesowy nie pozwala nam zostać przejętym przez Google i stać się częścią wielkiej technologii”

Przeczytaj też: Popularny krypto influencer zwyżkuje na ETH, Matic, Elrond

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy